Według czasu
Według ceny

Kurs Amsterdam - Tubingen (27.07-20.08)

Wyjazdy: 29 Cze, 2 Lip, 3 Lip, 6 Lip, 9 Lip, 10 Lip, 13 Lip, 16 Lip, 17 Lip, 20 Lip
08:00 Amsterdam Dworzec PKP Sloterdijk, Orlyplein 105
08:30 Utrecht C.S. Jaarbeursplein
09:20 Arnhem Arnhem Central Train Station
11:15 Duisburg Otto-Keller-Straße
11:50 Düsseldorf
15:20 Frankfurt am Main Frankfurt Central Train Station Bus stop 2, (left of the Train Station)
16:30 Heidelberg
18:15 Stuttgart Echterdingen Flughafen/Messe
18:55 Tubingen Europapl/Europastr.
Przewoźnik: CityBusExpress
Bagaż: 3 szt.do 75kg (70x80x20) -za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów - bezpłatnie, darmowy napoje.

Pokaż wszystkie kursy Amsterdam - Tubingen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information