Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Kryvoi Rog (07:00) (1-4,6)

Wyjazdy: 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 2 Lis, 4 Lis
07:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", pobliżu restauracji "Drova", pl. Vokzalnaia 2
07:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
07:20 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
07:30 Kiev Metro Charkivska
07:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
08:00 Boryspil Sil'po market
10:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
10:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
12:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
14:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Kryvyi Rih

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information