Według czasu
Według ceny

Kurs Kryvoi Rog - Kiev (15:00) (7)

Wyjazdy: 29 Paź, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Gru, 10 Gru, 17 Gru, 24 Gru, 31 Gru
15:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
17:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
18:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
19:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
21:00 Boryspil Sil'po market
21:30 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
21:40 Kiev Metro Charkivska
21:50 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
22:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
22:10 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kryvyi Rih - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information