Według czasu
Według ceny

Kurs Wroclaw - Vinnytsia

Wyjazdy: 19 Sie, 20 Sie, 21 Sie, 22 Sie, 23 Sie, 24 Sie, 25 Sie, 26 Sie, 27 Sie, 28 Sie
17:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
18:40 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
20:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
23:05 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
00:30 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
02:35 Korczowa cło (PL-UA)
04:25 Krakovets cło (UA-PL)
07:50 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
08:50 Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
09:20 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
10:50 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
13:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
13:20 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
Przewoźnik: FOP Ostapchuk
Bagaż: 2 szt.do 30 kg.(60x40x40)- bezpłatnie, każdy następny kg. - 30 UAH
Rabaty: 10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 12-16 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Wroclaw - Vinnytsia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information