Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Vinnytsia

FOP Ostapchuk
Wyjazdy: 5 Kwi, 6 Kwi, 7 Kwi, 8 Kwi, 9 Kwi, 10 Kwi, 11 Kwi, 12 Kwi, 13 Kwi, 14 Kwi
  1. 17:00Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  2. 18:40Opole "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow 56
  3. 20:30Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  4. 21:50Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 00:30Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  6. 01:30Korczowa cło (PL-UA)
  7. 03:00Krakovets cło (UA-PL)
  8. 04:40Lviv Miejski przystanek autobusowy, pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109
  9. 07:50Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  10. 08:50Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  11. 09:20Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  12. 10:50Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  13. 13:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
  14. 13:20Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  • Przewoźnik: FOP Ostapchuk
  • Informacje dodatkowe: Zmiana daty jest bezpłatna(ale nie w dniu wyjazdu). Transport zwierząt jest możliwy.
  • Bagaż: 1 szt.do 30 kg.(60x40x40)- bezpłatnie, każdy następny kg. - 30 UAH
  • Rabaty: 10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
    10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
    10% Emeryci od 60 lat
    20% Dzieci 12-16 lat
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation