Według czasu
Według ceny

Kurs Wroclaw - Vinnytsia

Wyjazdy: 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź
17:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
18:40 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
20:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
23:05 Tarnow Stacja benzynowa "Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
00:30 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
02:35 Korczowa cło (PL-UA)
04:25 Krakovets cło (UA-PL)
07:50 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
08:50 Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
09:20 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
10:50 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
13:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
13:20 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
Przewoźnik: FOP Ostapchuk
Bagaż: 2 szt.do 30 kg.(60x40x40)- bezpłatnie, każdy następny kg. - 30 UAH
Rabaty: 10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 12-16 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Wroclaw - Vinnytsia

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation