Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Вроцлав - Винница

Остапчук ФОП
Виїзди: 20 Чер, 21 Чер, 22 Чер, 23 Чер, 24 Чер, 25 Чер, 26 Чер, 27 Чер, 28 Чер, 29 Чер
  1. 17:00Вроцлав Автовокзал, ul. Sucha, 1, galeria Wroclavia етаж - 2
  2. 18:40Ополе Автобусная остановка, "Порт Sindbad" возле ул. Kowalczykow, 56
  3. 20:30Катовіце Автовокзал, ул. Sądowa, 5
  4. 21:50Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  5. 23:05Тарнув АЗС "Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
  6. 00:30Ряшів Ж/Д Вокзал, Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 01:30Медика таможня (PL-UA)
  8. 03:00Шегині таможня (UA-PL)
  9. 04:40Львів Автобусная остановка, возле автовокзала, ул. Стрийская, 109
  10. 07:50Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  11. 08:50Підволочиськ Автобусная остановка, ул. Тернопольская, 15А
  12. 09:20Волочиськ Автовокзал, ул. Независимости, 30
  13. 10:50Хмельницький Автовокзал, Винницкое шоссе, 23
  14. 13:00Вінниця Автовокзал "Западный", Хмельницкое шоссе, 107
  15. 13:20Вінниця Автовокзал, ул. Киевская, 8
  • Перевізник: Остапчук ФОП
  • Додаткова інформація: Смена даты бесплатна(но не в день отъезда). Возможна перевозка животных.
  • Багаж: 2 шт до 30 кг (60x40x40) - бесплатно, дополнительный кг. - 30 UAH
  • Знижки: 10% Инвалиды 1-й 2-ой группы
    10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Студенты (ISIC)
    20% Дети 8-15 лет
    50% Дети 0-8 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя