Według czasu
Według ceny

Kurs Kherson - Slupsk

Wyjazdy: 14 Gru, 15 Gru, 16 Gru, 17 Gru, 18 Gru, 19 Gru, 20 Gru, 21 Gru, 22 Gru, 23 Gru
00:15 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
01:25 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
02:15 Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 146
03:00 Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
04:00 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
06:50 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
09:50 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
11:50 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
14:50 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
18:20 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
20:45 Rava Ruska cło (UA-PL)
20:50 Hrebenne cło (PL-UA)
21:10 Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
22:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
01:20 Piaseczno Dworzec PKS, ul.Okulickego 4
02:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
04:00 Lodz Dworzec Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
05:10 Kutno Dworzec, ul. Oporowska 10
06:30 Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
07:30 Torun Dworzec Veolia (PKS) ul.Dąbrowskiego 8/24
08:35 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 16
09:45 Grudziadz Dworzec PKS, ul.Rapatskogo, 33
11:30 Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
12:00 Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
13:30 Slupsk Dworzec autobusowy - Stanowiska Międzynarodowe
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem.

Pokaż wszystkie kursy Kherson - Slupsk

Popularne połączenia z Slupsk

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation