• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Boryspil - Gdansk

Wyjazdy: 23 Sie, 25 Sie, 28 Sie, 30 Sie, 1 Wrz, 4 Wrz, 6 Wrz, 8 Wrz, 11 Wrz, 13 Wrz
08:30 Boryspil Lotnisko
10:00 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
12:10 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
15:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
16:20 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
19:30 Yagodyn cło (UA-PL)
19:35 Dorohusk cło (PL-UA)
21:10 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
00:10 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
01:05 Warszawa airport Modlin Teminal
03:40 Olsztyn Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 Maja 2A
04:20 Ostroda Dworzec, ul. Garnizonova 14
05:40 Elblag Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
07:00 Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
Przewoźnik: Nadiya Bus/EWHD
Bagaż: 1 bag 30kg - za darmo, każda następna cena biletu 10% taniej

Pokaż wszystkie kursy Boryspil - Gdansk

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation