• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kryvyi Rih - Moskva

FOP Soloviova L.A.
Wyjazdy: 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis
  1. 11:00Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe Shose 1a
  2. 13:55Dniprodzerzhynsk plac Pryvokzalna 10
  3. 14:55Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  4. 15:55Novomoskovsk ul. Suchkova 9
  5. 17:55Kharkiv Stacja metra, "Kholodna Gora"
  6. 19:50Goptovka cło (UA-RU)
  7. 20:10Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  8. 20:55Belgorod Dworzec, pr.Hmelnitskoho 160
  9. 23:55Kursk Dworzec autobusowy, ul. 50 let Oktiabria 114
  10. 01:55Orel Dworzec autobusowy, ul. Avtovokzalnaja 1
  11. 03:55Tula Dworzec autobusowy, Lenina 94
  12. 05:55Moskva Stacja metra "Annino", parking "Galery Atlantis", Аutostradą Varshavske 160
  • Przewoźnik: FOP Soloviova L.A.
  • Informacje dodatkowe: Mercedes Sprinter - 8 seats.Przewóz rowerów jest zabroniony. Przewoz zwierząt dozwolony (każdy wypadek rozpatrywany indywidualnie)
  • Bagaż: 2 bagaż do 25kg za darmo

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation