• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Poznan - Skadowsk (Kherson)

Wyjazdy: 21 Lip, 23 Lip, 26 Lip, 28 Lip, 31 Lip, 2 Sie, 5 Sie, 7 Sie, 10 Sie, 12 Sie
07:30 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
08:45 Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
10:40 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
13:45 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
17:20 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
19:20 Korczowa cło (PL-UA)
21:10 Krakovets cło (UA-PL)
23:50 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
02:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
02:50 Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
03:05 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
04:15 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
06:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
07:25 Nemyriv Dworzec autobusowy, ul.Gorskogo 10
08:20 Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
09:35 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
13:10 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
13:30 Odessa Dworzec autobusowy, "Privokzalnaja", pl. Starosennaja, 1b
15:50 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
17:20 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
19:00 Skadovsk Dworzec, ul. Pasechnika 3
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt.do 30 kg (90x50x40) - bezpłatnie, każdy następny 60UAH
Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany! Możliwa jest wymiana autobusu w Tarnopolu.Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.
Rabaty: 30% Dzieci 7-14 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Poznan - Skadovsk

Popularne połączenia z Skadovsk

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation