Według czasu
Według ceny

Kurs Poznan - Skadowsk

Wyjazdy: 22 Paź, 25 Paź, 27 Paź, 30 Paź, 1 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 9 Lis, 11 Lis, 14 Lis
07:30 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
08:45 Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
10:40 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
12:00 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
13:45 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
17:20 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
19:20 Korczowa cło (PL-UA)
21:10 Krakovets cło (UA-PL)
22:30 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
01:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
01:55 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
03:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
03:55 Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1
05:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
05:55 Nemyriv Dworzec autobusowy, ul.Gorskogo 10
07:00 Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
08:00 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
11:45 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
12:05 Odessa Dworzec autobusowy, "Privokzalnaja", pl. Starosennaja, 1b
12:45 Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
13:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
14:40 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt.do 30 kg (90x50x40) - bezpłatnie, każdy następny 60UAH
Rabaty: 30% Dzieci 7-14 lat
30% Dzieci 7-14 lat
50% Dzieci 0-6 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Poznan - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation