Według czasu
Według ceny

Kurs Poznan - Skadowsk

Wyjazdy: 21 Sie, 23 Sie, 26 Sie, 28 Sie, 31 Sie, 1 Wrz, 2 Wrz, 3 Wrz, 4 Wrz, 5 Wrz
07:30 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
08:45 Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
10:40 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
12:00 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
13:45 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
17:20 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
19:20 Korczowa cło (PL-UA)
21:10 Krakovets cło (UA-PL)
22:30 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
01:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
01:55 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
03:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
03:55 Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1
05:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
05:55 Nemyriv Dworzec autobusowy, ul.Gorskogo 10
07:00 Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
08:00 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
11:45 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
12:05 Odessa Dworzec autobusowy, "Privokzalnaja", pl. Starosennaja, 1b
12:45 Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
13:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
14:40 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
16:00 Skadovsk Dworzec, ul. Pasechnika 3
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt.do 30 kg (90x50x40) - bezpłatnie, każdy następny 60UAH
Rabaty: 30% Dzieci 7-14 lat
30% Dzieci 7-14 lat
50% Dzieci 0-6 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Poznan - Skadovsk

Popularne połączenia z Skadovsk

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information