• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Lutsk - Uzhgorod

Horokhivske ATP 10764
Wyjazdy: 16 Maj, 17 Maj, 18 Maj, 19 Maj, 20 Maj, 21 Maj, 22 Maj, 23 Maj, 24 Maj, 25 Maj
  1. 18:30Lutsk Dworzec PKS, ul. Koniakina, 39
  2. 18:50Lutsk Dworzec PKS, ul. Lvivska, 148
  3. 20:00Gorokhiv Dworzec PKS, ul. Lucka 27
  4. 20:36Radekhiv (Lvivska obl.) Dworzec, ul. Vytkivska 21
  5. 21:13Kamianka-Buzka Dworzec autobusowy
  6. 22:05Lviv Dworzec PKS-2, ul. Bohdana Khmelnytskoho, 225
  7. 22:45Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  8. 23:10Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  9. 00:31Stryi Dworzec PKS, ul. Uspenska, 50
  10. 01:20Skole Dworzec PKS
  11. 03:36Nyzhni Vorota Dworzec, ul. Narodna 9
  12. 04:12Polyana (Zakarpatska obl.) Przystanek na żądanie
  13. 04:28Svaliava Dworzec PKS, ul. Kyivska, 12
  14. 04:50Chynadiyovo Przystanek na żądanie
  15. 05:13Mukachevo Dworzec PKS, ul. Akademika Pavlova, 214
  16. 06:10Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stantsiina, 2

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation