• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Lutsk - Uzhgorod

Wyjazdy: 17 Sie, 18 Sie, 19 Sie, 20 Sie, 21 Sie, 22 Sie, 23 Sie, 24 Sie, 25 Sie, 26 Sie
18:30 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
18:50 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Lwowska 148
20:00 Gorokhiv Dworzec PKS, ul. Lucka 27
20:36 Radekhiv (Lvivska obl.) Dworzec, ul. Vytkivska 21
21:13 Kamianka-Buzka Dworzec autobusowy
22:05 Lviv ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2
22:45 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
23:10 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
00:31 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Uspenska, 50
01:20 Skole Dworzec
03:36 Nyzhni Vorota Dworzec, ul. Narodna 9
04:12 Polyana (Zakarpatska obl.) Przystanek na żądanie
04:28 Svaliava Dworzec, ul. Kyivska 12
04:50 Chynadiyovo Przystanek na żądanie
05:13 Mukachevo Dworzec PKS, ul Akademika Pavlova 214
06:10 Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
Przewoźnik: Horokhivske ATP 10764

Pokaż wszystkie kursy Lutsk - Uzhgorod

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation