• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Lutsk - Uzhgorod

Horokhivske ATP 10764
Odjezdy: 11 Srp, 12 Srp, 13 Srp, 14 Srp, 15 Srp, 16 Srp, 17 Srp, 18 Srp, 19 Srp, 20 Srp
  1. 18:30Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  2. 18:50Lutsk Aut. Nádr., ul.Lwowska 148
  3. 20:00Gorokhiv Aut. Nádr., ul. Lucka 27
  4. 20:36Radekhiv (Lvivska obl.) Aut. Nádr., ul. Vytkivska 21
  5. 21:13Kamianka-Buzka Aut. Nádr.
  6. 22:05Lviv ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2
  7. 22:45Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  8. 23:10Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  9. 00:31Stryi Aut. Nádr., ul. Uspenska, 50
  10. 01:20Skole Aut. Nádr.
  11. 03:36Nyzhni Vorota Aut. Nádr., ul. Narodna 9
  12. 04:12Polyana (Zakarpatska obl.) Zastavka na znamení
  13. 04:28Svaliava Aut. Nádr., ul. Kyivska 12
  14. 04:50Chynadiyovo Zastavka na znamení
  15. 05:13Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 214
  16. 06:10Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací