• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Lutsk - Uzhgorod

Odjezdy: 23 Srp, 24 Srp, 25 Srp, 26 Srp, 27 Srp, 28 Srp, 29 Srp, 30 Srp, 31 Srp, 1 Zář
18:30 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
18:50 Lutsk Aut. Nádr., ul.Lwowska 148
20:00 Gorokhiv Aut. Nádr., ul. Lucka 27
20:36 Radekhiv (Lvivska obl.) Aut. Nádr., ul. Vytkivska 21
21:13 Kamianka-Buzka Aut. Nádr.
22:05 Lviv ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2
22:45 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
23:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
00:31 Stryi Aut. Nádr., ul. Uspenska, 50
01:20 Skole Aut. Nádr.
03:36 Nyzhni Vorota Aut. Nádr., ul. Narodna 9
04:12 Polyana (Zakarpatska obl.) Zastavka na znamení
04:28 Svaliava Aut. Nádr., ul. Kyivska 12
04:50 Chynadiyovo Zastavka na znamení
05:13 Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 214
06:10 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
Dopravce: Horokhivske ATP 10764

Všechny linky Lutsk - Uzhgorod

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací