• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kolobrzeg - Vinnytsia

  1. 06:40Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
  2. 07:30Koszalin Dworzec, ul.Zwyciestwa 1
  3. 08:40Szczecinek Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa 5
  4. 09:40Chojnice Dworzec, ul. Dworcowa 1
  5. 10:20Sempulno-Kraienske Plac Wolności
  6. 11:30Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  7. 12:30Torun Dworzec autobusowy, "Arriva", ul.Dąbrowskiego 8
  8. 13:30Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
  9. 14:30Kutno Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
  10. 15:45Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  11. 17:35Czestochowa Dworzec Autobusowy, al. Wolności, 45/47
  12. 18:55Katowice ul. Piotra Skargi 6
  13. 20:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  14. 01:50Korczowa cło (PL-UA)
  15. 03:40Krakovets cło (UA-PL)
  16. 05:10Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  17. 05:40Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  18. 08:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  19. 09:20Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  20. 10:10Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  21. 12:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  • Przewoźnik: Phenix Sp.z.o.o.
  • Informacje dodatkowe: Zmiana daty biletu jest możliwa przez 48 godzin przed odjazdem. Możliwość transportu rowerów i zwierząt do sprawdzenia u przewoźnika, cena wynosi 30% ceny biletu.
  • Bagaż: 2 szt. do 30 kg (do 190cm) - bezpłatnie, co następne 30 PLN
  • Rabaty: 50% Student (ISIC)
    50% Dzieci 0-18 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation