• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 1 Kharkiv - Kolobrzeg (Kolobrzeg)

Wyjazdy: 18 Lip, 19 Lip, 20 Lip, 21 Lip, 22 Lip, 23 Lip, 24 Lip, 25 Lip, 26 Lip, 27 Lip
00:30 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
02:10 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
02:40 Reshetylivka Dworzec autobusowy
03:45 Khorol Stacja benzynowa "WOG", w pobliżu AC-2, ul. Glybokodolinna, 27A
04:05 Lubny Dworzec, pr.Vladimirskiy 157
05:00 Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Chervonoarmejska 154
06:45 Kyiv airport Boryspil Przystanek na żądanie
07:45 Kyiv Dworzec, pr. Nauki 1
09:00 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:10 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
13:45 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
14:40 Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
15:25 Radyvyliv Dworzec ul. Nevskogo 90
15:40 Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
18:20 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
20:00 Krakovets cło (UA-PL)
20:05 Korczowa cło (PL-UA)
02:50 Czestochowa Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
04:00 Lodz Dworzec, Al. Włókniarzy 227
05:35 Zghezh ul. Kolejowa 3
06:45 Kolo Dworzec, ul. Torunska 70
07:20 Konin Dworzec, ul. Grunwaldzka 4
08:30 Inowroclaw plac Jana Kasprowicza 5, PKS
08:35 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
10:15 Sempulno-Kraienske Plac Wolności
10:45 Chojnice Dworzec, ul. Dworcowa 1
11:55 Szczecinek Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa 5
13:05 Koszalin Dworzec, ul.Zwyciestwa 1
13:55 Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu (60x40) 30 kg i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany. Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem. Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.

Pokaż wszystkie kursy Kharkiv - Kolobrzeg

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation