• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs (Zaporizhia) Kyiv - Szczecin

  1. 06:30Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  2. 08:25Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  3. 11:00Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  4. 14:15Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  5. 15:50Krakovets cło (UA-PL)
  6. 15:55Korczowa cło (PL-UA)
  7. 19:15Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 20:25Katowice ul. Piotra Skargi, 6
  9. 22:00Opole Dworzec PKS, ul. 1 Maja, 4
  10. 23:35Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, galeria Wroclavia poziom -2
  11. 00:45Legnica Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 5
  12. 02:20Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
  13. 03:55Gorzów Wielkopolski Dworzec PKP, ul. Dworcowa, 1
  14. 05:30Szczecin Dworzec PKS, plac Grodnicki, 1
  • Przewoźnik: TzOV TOPUKRAINE
  • Informacje dodatkowe: Możliwość transportu zwierząt i rowerów w celu sprawdzenia u przewoźnika. Nie musisz drukować biletu.
  • Bagaż: 1 bagaż do 50kg (30x60x80) za darmo, każdy dodatkowy (max.2) - 150UAH
  • Rabaty: 10% Studenci (ISIC)
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Grupa od 5 osób
    50% Dzieci 5-12 lat
    80% Dzieci 0-4 lat (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation