Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Мадрид-Киев

17:00 Madrid eastacion de aut. av.M.Alvaro 83
20:00 Valencia eastacion de aut. av.M.Pidal
00:00 Tarragona Dworzec autobusowy Pere Martel
00:55 Barcelona eastacion de autobuses Norte, Ali Bei 80
02:15 Gerona Bus Station
05:55 Uzhgorod Dworzec, ul.Stancijna 2
06:45 Mukachevo Dworzec, Akademika Pavlova 214
09:00 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
10:15 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
12:25 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
14:15 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
16:20 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
18:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
20:30 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
Przewoźnik: Odri
Zasady zwrotu: do 48g: 85%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
30% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information