Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Познань - Яремче

17:50 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
19:10 Leszno ul.Towarowa 1
20:40 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
22:05 Opole Dworzec autobusowy, Marii Rodziewiczówny 1
23:40 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
01:25 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
05:00 Korczowa granica PL-UA
07:00 Krakovets cło (UA-PL)
09:00 Lviv Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1
09:15 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
10:20 Stryi Bolechovskaya st. 2
11:00 Bolechiv Bus Station, 25 Zaliznichna str.
11:20 Dolyna Dworzec, ul.Privokzalna 1
11:55 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
12:35 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
13:30 Nadvirna Bus Station, 2 Vokzalna str.
13:55 Delatyn Dworzec ul. 16 lipnya
14:15 Yaremche Dworzec ul. Svobody, 234a
Przewoźnik: Fedak I.M.
Bagaż: 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Dzieci 16-17 lat
10% Student
15% Emeryci od 60 lat
25% Dzieci 13-15 lat
25% Wojsko ATO
30% Dzieci 10-12 lat
50% Dzieci 0-10 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information