Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Херсон - Карлсруэ (юг)

16:30 Melitopol Dworzec, ul.Dzerzynskogo 204A
18:30 Zaporizhia Dworzec, Soborniy ave., 20
20:00 Dnipro Bus Station, 10 Kurchatova str.
00:05 Oleksandriia Dworzec
01:00 Kirovohrad Bus Station, 1 Olexandrijske s.
20:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
21:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
23:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
04:00 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
06:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
09:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
11:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
14:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
04:00 Gorlitz Hornbach Görlitz
05:00 Dresden Riegel Platz
06:00 Chemnitz Straße der Nationen Ecke Georgstraße
07:30 Hof Am McDonald
08:30 Bayreuth Kaserne
09:30 Nurnberg ZOB Käthe-Srobel-Straße
11:00 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
12:30 München park. P+R, Fröttmaning st. DTG
13:30 Augsburg Oberhausen Nord, Endstation Tram Nr.4
14:30 Ulm schlossgarten
16:00 Stuttgart Filderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen
17:00 Pforzheim Busbahnhof Nord
17:30 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 bag up to 40kg(40x60x40)-free, every next 1 kg - 1 EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 65 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
20% Dzieci 10-12 lat
30% Dzieci 2-4 lat
30% Dzieci 4-10 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information