Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Хмельницкий - Быдгощ (6)

07:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
08:15 Volochysk Dworzec, ul.Nezaleznosti 30
08:30 Pidvolochisk Dworzec, ul.Ternopilska 15A
09:45 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
10:50 Zolochiv Obok "Shevchenka"
13:00 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
14:30 Shehyni cło (UA-PL)
15:00 Medyka Urząd celny (PL)
16:00 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
18:00 Rzeszow CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy
19:10 Tarnow Stacja benzynowa, GROSAR, aleja Jana Pawła II 20
20:50 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
22:00 Katowice ul. Piotra Skargi 6
00:01 Opole Dworzec PKS, ul.1 Maja
01:45 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
03:30 Leszno Dworzec PKS, Gabriela Narutowicza 76
05:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
06:00 Gniezno Gas Station Orlen
07:30 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
Przewoźnik: Lux-Reisen
Bagaż: 1 bag up to 30kg(170cm)-free
Informacje dodatkowe: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 1% Młodzież poniżej 18 roku życia
10% Student
10% Emeryci od 60 lat
15% Grupa od 5 osób

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information