Według czasu
Według ceny

Autobusy Khmelnytskyi - Wroclaw

Kup bilet na autobus Khmelnytskyi – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Khmelnytskyi do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
08:00 – 01:45 KhmelnytskyiWroclaw

17 godz. 45 min.

Codziennie

09:00 – 23:55 KhmelnytskyiWroclaw

14 godz. 55 min.

Wt

09:00 – 23:55 KhmelnytskyiWroclaw

14 godz. 55 min.

Pn, Pt

09:30 – 01:45 KhmelnytskyiWroclaw

16 godz. 15 min.

Sb

09:30 – 01:45 KhmelnytskyiWroclaw

16 godz. 15 min.

Sb

11:50 – 03:35 KhmelnytskyiWroclaw

15 godz. 45 min.

Codziennie

11:50 – 02:00 KhmelnytskyiWroclaw

14 godz. 10 min.

Codziennie

12:00 – 06:30 KhmelnytskyiWroclaw

18 godz. 30 min.

Codziennie

13:30 – 05:00 KhmelnytskyiWroclaw

15 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt

14:40 – 08:30 KhmelnytskyiWroclaw

17 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

16:00 – 11:00 KhmelnytskyiWroclaw

19 godz. 0 min.

Pn

16:30 – 08:15 KhmelnytskyiWroclaw

15 godz. 45 min.

Codziennie

17:40 – 12:00 KhmelnytskyiWroclaw

18 godz. 20 min.

Codziennie

19:30 – 20:05 KhmelnytskyiWroclaw

24 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:30 – 11:10 KhmelnytskyiWroclaw

15 godz. 40 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

19:30 – 11:10 KhmelnytskyiWroclaw

15 godz. 40 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

23:30 – 15:30 KhmelnytskyiWroclaw

16 godz. 0 min.

Śr, Nd

Trasa na mapie

Jak z Khmelnytskyi szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Khmelnytskyi oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЖитомир - Варшава

Я дуже задоволена поїздкою. Ввічливі водії, комфортабельні автобуси. Є wi-fi, туалет замкнений (хоча це і добре, бо деякі люди просто не вміють ними користуватись), але зупинки були кожні 2 години. Пересадка не є проблемою, бо усі автобуси стоять поруч, не треба чекати чи далеко йти…

Всё понравилось

ФОП ОстапчукКатовице - Хмельницкий

Цілком задоволена поїздкою,проте в автобусі відсутні розетки ( принаймні водій так повідомив). Хоча великим плюсом є те, що майже не спізнився в Катовіцах(порівнянно з іншими автобусами, що спізнюються на годину-другу).

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКривой Рог - Конин

Всё хорошо, только ехали очень долго. К водителю претензий нет!!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТППознань - Кропивницкий

Отлично все. Довезли без проблем. Автобус удобный, хороший. Тепло. Спасибо водителям!!!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЗапорожье - Катовице

Ехал первый раз Запорожье-Катовице.В принципе доволен.

Юниверс/EWHDКраков - Львов

Рейс Познань-Киев, мой маршрут - Краков-Львов. Всё прошло успешно, по графику, чистый исправный автобус, тепло, адекватные хорошие водители, по месту были даже раньше запланированного. Единственное слабое звено, но это не к перевозчику, а скорее к автовокзалу Кракова - рейс проходящий, нет объявлений по рейсам, идущим…

Пользовались услугой этой компании третий раз, ехали с ребьенком. Поездка с Кременчуга до Щецина и обратно с Щецина до Лубнов прошли нормально, автобусы удобные, чистые, водителя отличные ребята, границу на Польщу прошли за три часа, обратно за один час. Не смотря на задержку рейса приехали…

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information