Według czasu
Według ceny

Autobusy Khmelnytskyi - Wroclaw

Kup bilet na autobus Khmelnytskyi – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Khmelnytskyi do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 01:45 KhmelnytskyiWroclaw

18 godz. 45 min.

Codziennie

09:00 – 23:55 KhmelnytskyiWroclaw

14 godz. 55 min.

Wt

09:00 – 23:55 KhmelnytskyiWroclaw

14 godz. 55 min.

Pn, Pt

09:30 – 01:45 KhmelnytskyiWroclaw

16 godz. 15 min.

Sb

09:30 – 01:45 KhmelnytskyiWroclaw

16 godz. 15 min.

Sb

11:50 – 03:35 KhmelnytskyiWroclaw

15 godz. 45 min.

Codziennie

11:50 – 02:00 KhmelnytskyiWroclaw

14 godz. 10 min.

Codziennie

12:00 – 06:30 KhmelnytskyiWroclaw

18 godz. 30 min.

Codziennie

13:30 – 05:00 KhmelnytskyiWroclaw

15 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt

14:40 – 08:30 KhmelnytskyiWroclaw

17 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

16:00 – 11:00 KhmelnytskyiWroclaw

19 godz. 0 min.

Pn

16:30 – 08:15 KhmelnytskyiWroclaw

15 godz. 45 min.

Codziennie

17:40 – 12:00 KhmelnytskyiWroclaw

18 godz. 20 min.

Codziennie

19:30 – 20:05 KhmelnytskyiWroclaw

24 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:30 – 11:10 KhmelnytskyiWroclaw

15 godz. 40 min.

Śr, Pt, Nd

19:30 – 11:10 KhmelnytskyiWroclaw

15 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

19:30 – 11:10 KhmelnytskyiWroclaw

15 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

23:30 – 15:30 KhmelnytskyiWroclaw

16 godz. 0 min.

Śr, Nd

Trasa na mapie

Jak z Khmelnytskyi szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Khmelnytskyi oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

нормальная поездка. особых претензий не имею.

Все було добре.

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEГдыня - Запорожье

Замечаний нет. Всё отлично. Очень благодарен.

Были тех.проблемы с колесом,но устранили за 0,5часа.Остановки в туалет не продуманы.

Автобус комфортабельный. В Киев опоздали на час, ехали по каким-то дебрям. В остальном неплохо.

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

Имела честь ехать в рейсе Гданьск-Киев в августе 2017 года. Поездку можно оценить на 4 балла из 5. К водителям никаких замечаний нет, хорошие люди. К девушкам не приставали. Очень важно, что работал кондиционер! Огромная радость настигла нас нежданно, так как прибыли на место назначения…

Принципал/агент TDV Kovelske ATP/Z-TIMENovohrad-Volynskyi - Kovel

Було швидко, зручно, і чисто. Писля 3 години кондиціонер зламався і було жарко але не найгірше. Рекомендую.

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEКременчуг - Лодзь

Ничего плохого не могу сказать. Все хорошо.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information