Podle času
Podle ceny

Autobusy Khmelnytskyi - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Khmelnytskyi – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Khmelnytskyi do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:00 – 01:45 KhmelnytskyiWroclaw

17 hod. 45 min.

Denně

09:00 – 23:55 KhmelnytskyiWroclaw

14 hod. 55 min.

Po, Pá

09:00 – 23:55 KhmelnytskyiWroclaw

14 hod. 55 min.

Út

09:30 – 01:45 KhmelnytskyiWroclaw

16 hod. 15 min.

So

09:30 – 01:45 KhmelnytskyiWroclaw

16 hod. 15 min.

So

11:50 – 02:00 KhmelnytskyiWroclaw

14 hod. 10 min.

Denně

11:50 – 03:35 KhmelnytskyiWroclaw

15 hod. 45 min.

Denně

12:00 – 06:30 KhmelnytskyiWroclaw

18 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 05:00 KhmelnytskyiWroclaw

15 hod. 30 min.

Po, St, Pá

14:40 – 08:30 KhmelnytskyiWroclaw

17 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

16:00 – 11:00 KhmelnytskyiWroclaw

19 hod. 0 min.

Po

16:30 – 08:15 KhmelnytskyiWroclaw

15 hod. 45 min.

Denně

17:40 – 12:00 KhmelnytskyiWroclaw

18 hod. 20 min.

Denně

19:30 – 11:10 KhmelnytskyiWroclaw

15 hod. 40 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

19:30 – 20:05 KhmelnytskyiWroclaw

24 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:30 – 11:10 KhmelnytskyiWroclaw

15 hod. 40 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

23:30 – 15:30 KhmelnytskyiWroclaw

16 hod. 0 min.

St, Ne

23:30 – 15:30 KhmelnytskyiWroclaw

16 hod. 0 min.

St, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Khmelnytskyi do centra Wroclaw v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Khmelnytskyi a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Всё понравилось

ФОП ОстапчукКатовице - Хмельницкий

Цілком задоволена поїздкою,проте в автобусі відсутні розетки ( принаймні водій так повідомив). Хоча великим плюсом є те, що майже не спізнився в Катовіцах(порівнянно з іншими автобусами, що спізнюються на годину-другу).

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКривой Рог - Конин

Всё хорошо, только ехали очень долго. К водителю претензий нет!!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТППознань - Кропивницкий

Отлично все. Довезли без проблем. Автобус удобный, хороший. Тепло. Спасибо водителям!!!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЗапорожье - Катовице

Ехал первый раз Запорожье-Катовице.В принципе доволен.

Юниверс/EWHDКраков - Львов

Рейс Познань-Киев, мой маршрут - Краков-Львов. Всё прошло успешно, по графику, чистый исправный автобус, тепло, адекватные хорошие водители, по месту были даже раньше запланированного. Единственное слабое звено, но это не к перевозчику, а скорее к автовокзалу Кракова - рейс проходящий, нет объявлений по рейсам, идущим…

Пользовались услугой этой компании третий раз, ехали с ребьенком. Поездка с Кременчуга до Щецина и обратно с Щецина до Лубнов прошли нормально, автобусы удобные, чистые, водителя отличные ребята, границу на Польщу прошли за три часа, обратно за один час. Не смотря на задержку рейса приехали…

Universe/EWHDKrakow - Lviv

The bus travel was okay. It was everything verz well and I am happy about the travel. The busdriver was a very good man. When I try to understand the Stars below, so I understand that five stars clicking means very good and one very…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací