Podle času
Podle ceny

Autobusy Khmelnytskyi - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Khmelnytskyi – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Khmelnytskyi do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 01:45 KhmelnytskyiWroclaw

18 hod. 45 min.

Denně

09:00 – 23:55 KhmelnytskyiWroclaw

14 hod. 55 min.

Út

09:00 – 23:55 KhmelnytskyiWroclaw

14 hod. 55 min.

Po, Pá

09:30 – 01:45 KhmelnytskyiWroclaw

16 hod. 15 min.

So

09:30 – 01:45 KhmelnytskyiWroclaw

16 hod. 15 min.

So

11:50 – 02:00 KhmelnytskyiWroclaw

14 hod. 10 min.

Denně

11:50 – 03:35 KhmelnytskyiWroclaw

15 hod. 45 min.

Denně

12:00 – 06:30 KhmelnytskyiWroclaw

18 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 05:00 KhmelnytskyiWroclaw

15 hod. 30 min.

Po, St, Pá

14:40 – 08:30 KhmelnytskyiWroclaw

17 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

16:00 – 11:00 KhmelnytskyiWroclaw

19 hod. 0 min.

Po

16:30 – 08:15 KhmelnytskyiWroclaw

15 hod. 45 min.

Denně

17:40 – 12:00 KhmelnytskyiWroclaw

18 hod. 20 min.

Denně

19:30 – 20:05 KhmelnytskyiWroclaw

24 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:30 – 11:10 KhmelnytskyiWroclaw

15 hod. 40 min.

St, Pá, Ne

19:30 – 11:10 KhmelnytskyiWroclaw

15 hod. 40 min.

Út, Čt, So

19:30 – 11:10 KhmelnytskyiWroclaw

15 hod. 40 min.

Út, Čt, So

23:30 – 15:30 KhmelnytskyiWroclaw

16 hod. 0 min.

St, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Khmelnytskyi do centra Wroclaw v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Khmelnytskyi a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

нормальная поездка. особых претензий не имею.

Все було добре.

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEГдыня - Запорожье

Замечаний нет. Всё отлично. Очень благодарен.

Были тех.проблемы с колесом,но устранили за 0,5часа.Остановки в туалет не продуманы.

Автобус комфортабельный. В Киев опоздали на час, ехали по каким-то дебрям. В остальном неплохо.

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

Имела честь ехать в рейсе Гданьск-Киев в августе 2017 года. Поездку можно оценить на 4 балла из 5. К водителям никаких замечаний нет, хорошие люди. К девушкам не приставали. Очень важно, что работал кондиционер! Огромная радость настигла нас нежданно, так как прибыли на место назначения…

Принципал/агент TDV Kovelske ATP/Z-TIMENovohrad-Volynskyi - Kovel

Було швидко, зручно, і чисто. Писля 3 години кондиціонер зламався і було жарко але не найгірше. Рекомендую.

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEКременчуг - Лодзь

Ничего плохого не могу сказать. Все хорошо.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací