Według czasu
Według ceny

Autobusy Khmelnytskyi - Katowice

Kup bilet na autobus Khmelnytskyi – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Khmelnytskyi do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 22:00 KhmelnytskyiKatowice

15 godz. 0 min.

Codziennie

09:00 – 21:30 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 30 min.

Wt

09:00 – 21:30 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 30 min.

Pn, Pt

09:30 – 23:05 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 35 min.

Sb

09:30 – 23:05 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 35 min.

Sb

11:00 – 01:25 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 25 min.

Wt

11:40 – 00:35 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 55 min.

Pt, Sb

11:42 – 01:40 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 58 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

11:50 – 01:10 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 03:00 KhmelnytskyiKatowice

15 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 02:10 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 40 min.

Pn, Śr, Pt

14:40 – 05:00 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:00 – 04:10 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 10 min.

Pt

16:00 – 07:30 KhmelnytskyiKatowice

15 godz. 30 min.

Pn

16:30 – 05:30 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Codziennie

16:50 – 07:00 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 10 min.

Pn, Pt

17:40 – 09:00 KhmelnytskyiKatowice

15 godz. 20 min.

Codziennie

19:00 – 09:25 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 25 min.

Śr, Pt, Nd

19:30 – 07:40 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

19:30 – 15:10 KhmelnytskyiKatowice

19 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:30 – 07:50 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

19:30 – 07:50 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

23:30 – 12:30 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Śr, Nd

Trasa na mapie

Jak z Khmelnytskyi szybko dojechać do centrum Katowice w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Khmelnytskyi oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Збаразьке АТП-16140Львов - Краков

Чудова поїздка, рекомендую скористуватись послугами перевізника.

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

нормальная поездка. особых претензий не имею.

Збаразьке АТП-16140Луцк - Радом

Супер сервіс

Збаразьке АТП-16140Краков - Львов

Дуже гарна поїздка, водії просто супер.

Збаразьке АТП-16140Владимир-Волынский - Хелм

Одна з кращих моїх поїздок. Комфортний, великий автобус. В салоні чистота. Водії - професіонали своєї справи.Гарне співвідношення ціни й якості. Рекомендую цей рейс та перевізника і сам буду ним користуватись.

Збаразьке АТП-16140Львов - Пшемысль

Дуже гарна поїздка, дуже класний перевізник. Автобус шикарний, водії просто супер, сервіс на вищому рівні. Wi-Fi працював, давали теплий чай, на кордоні переглядали відео, то ж затримка пройшла незамітно. Все супер!!! Рекомендую!!!

Збаразьке АТП-16140Золочев - Пшемысль

Все просто супер! Чудовий комфортний автобус, ввічливий екіпаж. Тепер тільки з цим перевізником у подорож. Всім рекомендую!

Все було добре.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information