Według czasu
Według ceny

Autobusy Khmelnytskyi - Katowice

Kup bilet na autobus Khmelnytskyi – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Khmelnytskyi do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
02:15 – 15:30 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 15 min.

Codziennie

06:00 – 19:00 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Codziennie

08:00 – 22:00 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 0 min.

Codziennie

08:30 – 21:30 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

08:30 – 22:40 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 10 min.

Wt, Pt

10:40 – 23:55 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 15 min.

Sb

11:00 – 01:20 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 20 min.

Wt

11:20 – 22:50 KhmelnytskyiKatowice

11 godz. 30 min.

Codziennie

11:40 – 00:35 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 55 min.

Pt, Sb

11:50 – 01:10 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 03:00 KhmelnytskyiKatowice

15 godz. 0 min.

Codziennie

12:30 – 23:55 KhmelnytskyiKatowice

11 godz. 25 min.

Cz

13:30 – 02:10 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 40 min.

Pn, Śr, Pt

14:15 – 01:30 KhmelnytskyiKatowice

11 godz. 15 min.

Codziennie

14:40 – 05:00 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 04:00 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Pt

16:00 – 07:15 KhmelnytskyiKatowice

15 godz. 15 min.

Pn

16:30 – 07:00 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 30 min.

Pt

16:30 – 05:30 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Codziennie

16:30 – 05:30 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Codziennie

17:40 – 09:00 KhmelnytskyiKatowice

15 godz. 20 min.

Codziennie

19:00 – 09:25 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 25 min.

Codziennie

19:30 – 15:10 KhmelnytskyiKatowice

19 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:30 – 15:10 KhmelnytskyiKatowice

19 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:30 – 07:50 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 20 min.

Codziennie

19:30 – 07:40 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 10 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Khmelnytskyi szybko dojechać do centrum Katowice w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Khmelnytskyi oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation