Według czasu
Według ceny

Autobusy Khmelnytskyi - Katowice

Kup bilet na autobus Khmelnytskyi – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Khmelnytskyi do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
02:15 – 15:30 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 15 min.

Codziennie

06:00 – 19:00 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Codziennie

06:00 – 19:00 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Codziennie

06:00 – 19:00 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Pn

08:00 – 22:00 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 0 min.

Codziennie

08:30 – 22:40 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 10 min.

Wt, Śr, Pt

08:30 – 21:30 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

10:40 – 23:55 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 15 min.

Sb

11:00 – 01:20 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 20 min.

Wt

11:40 – 00:35 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 55 min.

Pt, Sb

11:50 – 01:10 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 03:00 KhmelnytskyiKatowice

15 godz. 0 min.

Codziennie

12:30 – 23:55 KhmelnytskyiKatowice

11 godz. 25 min.

Cz

13:30 – 02:10 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 40 min.

Pn, Śr, Pt

14:40 – 05:00 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 04:00 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Pt

16:00 – 07:15 KhmelnytskyiKatowice

15 godz. 15 min.

Pn

16:00 – 09:50 KhmelnytskyiKatowice

17 godz. 50 min.

Codziennie

16:30 – 07:00 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 30 min.

Pn

16:30 – 05:30 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Codziennie

16:30 – 07:00 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 30 min.

Pt

17:40 – 09:00 KhmelnytskyiKatowice

15 godz. 20 min.

Codziennie

19:00 – 09:25 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 25 min.

Codziennie

19:30 – 07:50 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 20 min.

Codziennie

19:30 – 07:40 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 10 min.

Codziennie

19:30 – 15:10 KhmelnytskyiKatowice

19 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:30 – 15:10 KhmelnytskyiKatowice

19 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

23:30 – 12:30 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Nd

Trasa na mapie

Jak z Khmelnytskyi szybko dojechać do centrum Katowice w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Khmelnytskyi oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information