Według czasu
Według ceny

Autobusy Khmelnytskyi - Katowice

Kup bilet na autobus Khmelnytskyi – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Khmelnytskyi do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
08:00 – 22:00 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 0 min.

Codziennie

08:00 – 22:00 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 0 min.

Codziennie

09:00 – 21:30 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 30 min.

Pn, Pt

09:00 – 21:30 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 30 min.

Wt

09:30 – 23:05 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 35 min.

Sb

09:30 – 23:05 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 35 min.

Sb

11:00 – 01:25 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 25 min.

Wt

11:40 – 00:35 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 55 min.

Pt, Sb

11:42 – 01:40 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 58 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

11:50 – 01:10 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 20 min.

Codziennie

11:50 – 01:10 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 03:00 KhmelnytskyiKatowice

15 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 02:10 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 40 min.

Pn, Śr, Pt

14:40 – 05:00 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:00 – 04:10 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 10 min.

Pt

16:00 – 07:30 KhmelnytskyiKatowice

15 godz. 30 min.

Pn

16:30 – 05:30 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Codziennie

16:50 – 07:00 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 10 min.

Pt

16:50 – 07:00 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 10 min.

Pt

16:50 – 07:00 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 10 min.

Pn

17:40 – 09:00 KhmelnytskyiKatowice

15 godz. 20 min.

Codziennie

19:00 – 09:25 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 25 min.

Codziennie

19:00 – 09:25 KhmelnytskyiKatowice

14 godz. 25 min.

Codziennie

19:30 – 07:40 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 10 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

19:30 – 15:10 KhmelnytskyiKatowice

19 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:30 – 07:50 KhmelnytskyiKatowice

12 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

23:30 – 12:30 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Śr, Nd

23:30 – 12:30 KhmelnytskyiKatowice

13 godz. 0 min.

Pt

Trasa na mapie

Jak z Khmelnytskyi szybko dojechać do centrum Katowice w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Khmelnytskyi oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТППознань - Харьков

Маршрут Познань Харьков. Автобус опоздал на 2 часа, но потом нагнали время и прибыли в Харьков по расписанию. Все нормально

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЩецин - Херсон

на два часа опоздали!а так в принципе нормально!!!

Збаразьке АТП-16140Луцк - Люблин

Очень хорошо

Юниверс/EWHDКиев - Лешно

Все понравилось. Водители внимательные.

Не точное время прибытия автобуса((

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПОдесса - Вроцлав

От автобуса впечатления хорошие, спокойные водители. Но организаторы дают не точные данные о прибытии, пересадках. Это заставляет нервничать. 4из 5

gera kelione ir toliau rinksiuos si vezeja dekingas uz kelione, sekmes versle..

Noretusi geresniu keliu Ukrainoje o vezejas OK pagarba!

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information