• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Хмельницький - Катовіце

Купити квитки на автобус Хмельницький - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Хмельницький в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:15 – 12:00 ХмельницькийКатовіце

11 год. 45 хв.

Кожен день

07:00 – 19:00 ХмельницькийКатовіце

12 год. 0 хв.

Кожен день

08:00 – 22:00 ХмельницькийКатовіце

14 год. 0 хв.

Сб

08:00 – 22:00 ХмельницькийКатовіце

14 год. 0 хв.

Кожен день

08:20 – 22:00 ХмельницькийКатовіце

13 год. 40 хв.

Кожен день

08:20 – 22:00 ХмельницькийКатовіце

13 год. 40 хв.

Кожен день

08:20 – 22:00 ХмельницькийКатовіце

13 год. 40 хв.

Кожен день

08:20 – 22:00 ХмельницькийКатовіце

13 год. 40 хв.

Кожен день

08:20 – 22:00 ХмельницькийКатовіце

13 год. 40 хв.

Кожен день

08:30 – 22:35 ХмельницькийКатовіце

14 год. 5 хв.

Пн, Вт, Пт

08:30 – 21:30 ХмельницькийКатовіце

13 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

11:00 – 23:30 ХмельницькийКатовіце

12 год. 30 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

11:00 – 02:30 ХмельницькийКатовіце

15 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 01:20 ХмельницькийКатовіце

14 год. 20 хв.

Чт

11:00 – 01:20 ХмельницькийКатовіце

14 год. 20 хв.

Вт, Чт

11:40 – 00:35 ХмельницькийКатовіце

12 год. 55 хв.

Вт, Пт

13:40 – 05:00 ХмельницькийКатовіце

15 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 01:00 ХмельницькийКатовіце

11 год. 0 хв.

Кожен день

14:30 – 05:45 ХмельницькийКатовіце

15 год. 15 хв.

Пт, Сб, Нд

16:10 – 08:00 ХмельницькийКатовіце

15 год. 50 хв.

Чт, Сб

16:10 – 07:20 ХмельницькийКатовіце

15 год. 10 хв.

Пн, Пт, Нд

16:30 – 05:30 ХмельницькийКатовіце

13 год. 0 хв.

Кожен день

17:15 – 04:05 ХмельницькийКатовіце

10 год. 50 хв.

Кожен день

17:30 – 05:30 ХмельницькийКатовіце

12 год. 0 хв.

Кожен день

17:40 – 09:00 ХмельницькийКатовіце

15 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

18:15 – 05:30 ХмельницькийКатовіце

11 год. 15 хв.

Чт, Сб

19:00 – 09:25 ХмельницькийКатовіце

14 год. 25 хв.

Кожен день

19:30 – 07:50 ХмельницькийКатовіце

12 год. 20 хв.

Кожен день

19:30 – 07:40 ХмельницькийКатовіце

12 год. 10 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Хмельницький швидко доїхати до центру Катовіце в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Хмельницький і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Остапчук ФОПЛьвов - Краков

Автобус чистий,водії дуже круті попались,зручні крісла,повезло,що їхало мало людей і майже кожен міг сидіти сам на двох місцях

Остапчук ФОПЛьвов - Катовице

Задоволена якістю послуг! На кордоні потрималитрохи довше пограничники, але на якість подорожі не відбилося .

Bohemia Voyage / EWHDВроцлав - Винница

Їхала по маршруту Прага -Херсон маю тільки позитивні емоції від поїздки. Водій на ім'я Андрій продемонстрував найкращі навички у своїй роботі.

Bohemia Voyage / EWHD

Доїхали швидко, безпечно та раніше. Зупинки були часті, а це було чудово. Нажаль резетки тільки у водіїв, а це дуже не зручно.

Остапчук ФОПТернополь - Ополе

Салон чистий, сидіння зручні, водії приємні, йдуть на зустріч, навіть WI-fi був, коли перетнули кордон. Комфортно наскільки це можливо. Оцінка 4 тому, що не було зарядки, трішки жарко в автобусі, але це лиш спочатку.

Bohemia Voyage / EWHDВроцлав - Николаев

Довго стояли на кордоні. Хоча це не є вина перевізника.

Bohemia Voyage / EWHDНиколаев - Прага

Во многом согласен с NATALIE. С зарядкой к водителю не набегаешься. Но в принципе ездить можно.

Bohemia Voyage / EWHDКарловы Вары - Львов

Все супер!

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя