• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Хмельницький - Катовіце

Купити квитки на автобус Хмельницький - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Хмельницький в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:15 – 12:00 ХмельницькийКатовіце

11 год. 45 хв.

Кожен день

00:15 – 12:00 ХмельницькийКатовіце

11 год. 45 хв.

Кожен день

08:00 – 22:00 ХмельницькийКатовіце

14 год. 0 хв.

Кожен день

08:30 – 22:35 ХмельницькийКатовіце

14 год. 5 хв.

Вт, Пт

08:30 – 21:30 ХмельницькийКатовіце

13 год. 0 хв.

Кожен день

10:30 – 01:20 ХмельницькийКатовіце

14 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

10:30 – 01:20 ХмельницькийКатовіце

14 год. 50 хв.

Вт, Чт

10:40 – 23:10 ХмельницькийКатовіце

12 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

11:40 – 00:20 ХмельницькийКатовіце

12 год. 40 хв.

Ср

13:40 – 02:40 ХмельницькийКатовіце

13 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 02:30 ХмельницькийКатовіце

12 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 05:20 ХмельницькийКатовіце

14 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:35 – 06:00 ХмельницькийКатовіце

14 год. 25 хв.

Вт

16:10 – 07:20 ХмельницькийКатовіце

15 год. 10 хв.

Ср, Чт, Нд

16:30 – 05:30 ХмельницькийКатовіце

13 год. 0 хв.

Кожен день

17:15 – 04:05 ХмельницькийКатовіце

10 год. 50 хв.

Кожен день

17:30 – 05:30 ХмельницькийКатовіце

12 год. 0 хв.

Кожен день

17:40 – 09:00 ХмельницькийКатовіце

15 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

19:10 – 07:30 ХмельницькийКатовіце

12 год. 20 хв.

Пн, Ср, Сб

19:30 – 07:40 ХмельницькийКатовіце

12 год. 10 хв.

Кожен день

19:30 – 07:50 ХмельницькийКатовіце

12 год. 20 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Хмельницький швидко доїхати до центру Катовіце в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Хмельницький і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Austrian Incentive ServiceКраків - Львів

Все було на належному рівні

ФОП ОстапчукТернопіль - Краків

Вже три роки користуюсь послугами цього перевізника. Дуже задоволена перевезенням пасажирів. Лише останній раз водії як на формулі один влаштували перегони на території України з іншим автобусом, різкі повороти їх Не лякали. Страшно було їхати.( Їхали з дитиною) думала що можливо себе накручую через дві…

Роял-КомпаниЕленя-Гура - Львов

Водії супер

Роял-КомпаниЛьвів - Єленя-Гура

Поїздка сподобалась! У всіх визначених маршрутом місцях були вчасно! Хлопці водії- професіонали своєї справи! Дуже сподобались відношення та повага до пасажирів з боку водіїв! Молодці!!! Буду рекомендувати іншим людям даного перевізника!!!

ФОП ОстапчукОполе - Тернополь

Запізнились на 40 хв. Часті зупинки на довгий термін 10-20хв. Хамуватий водій.

ФОП ОстапчукХмельницкий - Краков

Туалет в автобусі не працює. Водії професіонали.

Чайківський Б.Ю. ФОПКраков - Умань

Все сподобалось, тільки позитивні емоції.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя