За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Хмельницький - Краків

Купити квитки на автобус Хмельницький - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Хмельницький в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:15 – 14:05 ХмельницькийКраків

11 год. 50 хв.

Кожен день

06:00 – 17:45 ХмельницькийКраків

11 год. 45 хв.

Кожен день

08:00 – 20:45 ХмельницькийКраків

12 год. 45 хв.

Кожен день

08:30 – 20:30 ХмельницькийКраків

12 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

08:30 – 21:05 ХмельницькийКраків

12 год. 35 хв.

Вт, Пт

10:40 – 22:35 ХмельницькийКраків

11 год. 55 хв.

Сб

11:00 – 23:40 ХмельницькийКраків

12 год. 40 хв.

Вт

11:20 – 21:30 ХмельницькийКраків

10 год. 10 хв.

Кожен день

11:40 – 23:30 ХмельницькийКраків

11 год. 50 хв.

Пт, Сб

11:50 – 23:55 ХмельницькийКраків

12 год. 5 хв.

Кожен день

11:50 – 23:00 ХмельницькийКраків

11 год. 10 хв.

Кожен день

12:00 – 01:30 ХмельницькийКраків

13 год. 30 хв.

Кожен день

12:30 – 22:40 ХмельницькийКраків

10 год. 10 хв.

Чт

13:30 – 01:00 ХмельницькийКраків

11 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

14:15 – 00:20 ХмельницькийКраків

10 год. 5 хв.

Кожен день

14:40 – 03:30 ХмельницькийКраків

12 год. 50 хв.

Кожен день

15:00 – 02:30 ХмельницькийКраків

11 год. 30 хв.

Пт

16:00 – 05:45 ХмельницькийКраків

13 год. 45 хв.

Пн

16:30 – 04:00 ХмельницькийКраків

11 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 05:00 ХмельницькийКраків

12 год. 30 хв.

Пт

16:30 – 04:00 ХмельницькийКраків

11 год. 30 хв.

Кожен день

17:40 – 07:00 ХмельницькийКраків

13 год. 20 хв.

Кожен день

19:00 – 08:00 ХмельницькийКраків

13 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 06:30 ХмельницькийКраків

11 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 06:20 ХмельницькийКраків

10 год. 50 хв.

Кожен день

19:30 – 13:30 ХмельницькийКраків

18 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:30 – 13:30 ХмельницькийКраків

18 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Хмельницький швидко доїхати до центру Краків в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Хмельницький і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Вдячна за приємну поїздку

ФОП ОстапчукЛьвов - Катовице

Задоволена якістю послуг! На кордоні потрималитрохи довше пограничники, але на якість подорожі не відбилося .

Bohemia Voyage / EWHDВроцлав - Винница

Їхала по маршруту Прага -Херсон маю тільки позитивні емоції від поїздки. Водій на ім'я Андрій продемонстрував найкращі навички у своїй роботі.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛьвов - Хмельницкий

трошки з затримкою, а так нормально , водії хороші

Доїхали швидко, безпечно та раніше. Зупинки були часті, а це було чудово. Нажаль резетки тільки у водіїв, а це дуже не зручно.

Спасибо. Все понравилось

Збаразьке АТП-16140Варшава - Луцк

Все було добре...кондиціонер працював, водії вічливі.

ФОП ОстапчукТернополь - Ополе

Салон чистий, сидіння зручні, водії приємні, йдуть на зустріч, навіть WI-fi був, коли перетнули кордон. Комфортно наскільки це можливо. Оцінка 4 тому, що не було зарядки, трішки жарко в автобусі, але це лиш спочатку.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя