• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Khmelnytskyi - Krakow

Kup bilet na autobus Khmelnytskyi – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Khmelnytskyi do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:15 – 10:35 KhmelnytskyiKrakow

10 godz. 20 min.

Codziennie

00:15 – 10:35 KhmelnytskyiKrakow

10 godz. 20 min.

Codziennie

04:20 – 16:20 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 0 min.

Wt, Sb

08:00 – 20:45 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 45 min.

Codziennie

08:30 – 21:00 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 30 min.

Wt, Pt

08:30 – 20:30 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 0 min.

Codziennie

10:30 – 23:40 KhmelnytskyiKrakow

13 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

11:10 – 22:05 KhmelnytskyiKrakow

10 godz. 55 min.

Pn, Śr

11:10 – 00:50 KhmelnytskyiKrakow

13 godz. 40 min.

Pt

13:40 – 01:30 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 50 min.

Codziennie

14:00 – 01:20 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 20 min.

Codziennie

14:30 – 05:50 KhmelnytskyiKrakow

15 godz. 20 min.

Wt, Cz, Nd

15:35 – 04:30 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 55 min.

Wt

17:40 – 07:00 KhmelnytskyiKrakow

13 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

19:30 – 06:20 KhmelnytskyiKrakow

10 godz. 50 min.

Codziennie

19:30 – 06:30 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

20:00 – 07:35 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 35 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Khmelnytskyi szybko dojechać do centrum Krakow w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Khmelnytskyi oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation