Według czasu
Według ceny

Autobusy Khmelnytskyi - Krakow

Kup bilet na autobus Khmelnytskyi – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Khmelnytskyi do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 17:45 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 45 min.

Codziennie

06:00 – 17:45 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 45 min.

Codziennie

08:00 – 20:45 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 45 min.

Codziennie

08:30 – 20:30 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

08:30 – 21:05 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 35 min.

Wt, Śr, Pt

10:40 – 22:35 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 55 min.

Sb

11:00 – 23:40 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 40 min.

Wt

11:40 – 23:30 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 50 min.

Pt, Sb

11:50 – 23:55 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 5 min.

Codziennie

11:50 – 23:00 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 10 min.

Codziennie

12:00 – 01:30 KhmelnytskyiKrakow

13 godz. 30 min.

Codziennie

12:30 – 22:40 KhmelnytskyiKrakow

10 godz. 10 min.

Cz

13:30 – 01:00 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt

14:40 – 03:30 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 50 min.

Codziennie

15:00 – 02:40 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 40 min.

Pt

16:00 – 06:00 KhmelnytskyiKrakow

14 godz. 0 min.

Pn

16:00 – 08:10 KhmelnytskyiKrakow

16 godz. 10 min.

Codziennie

16:30 – 05:00 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 30 min.

Pt

16:30 – 04:00 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 05:00 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 30 min.

Pn

17:40 – 07:00 KhmelnytskyiKrakow

13 godz. 20 min.

Codziennie

19:00 – 08:00 KhmelnytskyiKrakow

13 godz. 0 min.

Codziennie

19:30 – 13:30 KhmelnytskyiKrakow

18 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:30 – 13:30 KhmelnytskyiKrakow

18 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:30 – 06:20 KhmelnytskyiKrakow

10 godz. 50 min.

Codziennie

19:30 – 06:30 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

23:30 – 11:00 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 30 min.

Nd

Trasa na mapie

Jak z Khmelnytskyi szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Khmelnytskyi oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information