Według czasu
Według ceny

Autobusy Khmelnytskyi - Krakow

Kup bilet na autobus Khmelnytskyi – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Khmelnytskyi do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
02:15 – 14:05 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 50 min.

Codziennie

06:00 – 17:45 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 45 min.

Codziennie

08:00 – 20:45 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 45 min.

Codziennie

08:30 – 21:05 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 35 min.

Wt, Pt

08:30 – 19:40 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 10 min.

Pn

08:30 – 20:30 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

10:40 – 22:35 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 55 min.

Sb

11:00 – 23:40 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 40 min.

Wt

11:20 – 21:30 KhmelnytskyiKrakow

10 godz. 10 min.

Codziennie

11:40 – 23:30 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 50 min.

Pt, Sb

11:50 – 23:00 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 10 min.

Codziennie

11:50 – 23:55 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 5 min.

Codziennie

11:50 – 00:20 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 01:30 KhmelnytskyiKrakow

13 godz. 30 min.

Codziennie

12:30 – 22:40 KhmelnytskyiKrakow

10 godz. 10 min.

Cz

13:30 – 01:00 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt

14:15 – 00:20 KhmelnytskyiKrakow

10 godz. 5 min.

Codziennie

14:30 – 04:20 KhmelnytskyiKrakow

13 godz. 50 min.

Codziennie

14:30 – 04:20 KhmelnytskyiKrakow

13 godz. 50 min.

Codziennie

14:40 – 03:30 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 50 min.

Codziennie

15:00 – 02:30 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 30 min.

Pt

16:00 – 05:45 KhmelnytskyiKrakow

13 godz. 45 min.

Pn

16:30 – 04:00 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 04:00 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 05:00 KhmelnytskyiKrakow

12 godz. 30 min.

Pt

17:40 – 07:00 KhmelnytskyiKrakow

13 godz. 20 min.

Codziennie

19:00 – 08:00 KhmelnytskyiKrakow

13 godz. 0 min.

Codziennie

19:30 – 13:30 KhmelnytskyiKrakow

18 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:30 – 13:30 KhmelnytskyiKrakow

18 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:30 – 06:20 KhmelnytskyiKrakow

10 godz. 50 min.

Codziennie

19:30 – 06:30 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

19:45 – 07:30 KhmelnytskyiKrakow

11 godz. 45 min.

Śr, Sb

Trasa na mapie

Jak z Khmelnytskyi szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Khmelnytskyi oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation