• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Khmelnytskyi - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Khmelnytskyi – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Khmelnytskyi do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:15 – 10:35 KhmelnytskyiKrakow

10 hod. 20 min.

Denně

00:15 – 10:35 KhmelnytskyiKrakow

10 hod. 20 min.

Denně

08:00 – 20:45 KhmelnytskyiKrakow

12 hod. 45 min.

Denně

08:30 – 20:30 KhmelnytskyiKrakow

12 hod. 0 min.

Denně

08:30 – 21:00 KhmelnytskyiKrakow

12 hod. 30 min.

Út, Pá

10:30 – 23:40 KhmelnytskyiKrakow

13 hod. 10 min.

Út, Čt

10:40 – 22:05 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 25 min.

Po, St, Pá

11:10 – 00:50 KhmelnytskyiKrakow

13 hod. 40 min.

Pá, Ne

11:40 – 23:10 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 30 min.

St

13:40 – 01:30 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 50 min.

Denně

14:00 – 01:20 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 20 min.

Denně

14:30 – 03:50 KhmelnytskyiKrakow

13 hod. 20 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

15:35 – 04:30 KhmelnytskyiKrakow

12 hod. 55 min.

Út

16:30 – 04:00 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 30 min.

Denně

17:30 – 04:00 KhmelnytskyiKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

17:40 – 07:00 KhmelnytskyiKrakow

13 hod. 20 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

19:00 – 02:50 KhmelnytskyiKrakow

7 hod. 50 min.

Denně

19:10 – 06:10 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 0 min.

Po, St, So

19:30 – 06:20 KhmelnytskyiKrakow

10 hod. 50 min.

Denně

19:30 – 06:30 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Khmelnytskyi do centra Krakow v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Khmelnytskyi a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací