• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Khmelnytskyi - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Khmelnytskyi – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Khmelnytskyi do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:15 – 14:05 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 50 min.

Denně

06:00 – 17:45 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 45 min.

Denně

06:00 – 17:45 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 45 min.

Denně

08:00 – 20:45 KhmelnytskyiKrakow

12 hod. 45 min.

So, Ne

08:00 – 20:45 KhmelnytskyiKrakow

12 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

08:30 – 20:30 KhmelnytskyiKrakow

12 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So

08:30 – 20:50 KhmelnytskyiKrakow

12 hod. 20 min.

Út, Pá

08:30 – 20:30 KhmelnytskyiKrakow

12 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So

08:30 – 19:40 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 10 min.

Po

10:40 – 22:35 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 55 min.

So

11:00 – 23:40 KhmelnytskyiKrakow

12 hod. 40 min.

Út, Čt

11:00 – 21:30 KhmelnytskyiKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

11:40 – 23:30 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 50 min.

Po, St, Čt, Pá, So

11:50 – 00:20 KhmelnytskyiKrakow

12 hod. 30 min.

Denně

11:50 – 23:55 KhmelnytskyiKrakow

12 hod. 5 min.

Denně

12:00 – 01:30 KhmelnytskyiKrakow

13 hod. 30 min.

Denně

12:30 – 22:40 KhmelnytskyiKrakow

10 hod. 10 min.

Čt

14:30 – 04:20 KhmelnytskyiKrakow

13 hod. 50 min.

Denně

14:30 – 04:20 KhmelnytskyiKrakow

13 hod. 50 min.

Denně

14:40 – 03:30 KhmelnytskyiKrakow

12 hod. 50 min.

Denně

15:30 – 07:00 KhmelnytskyiKrakow

15 hod. 30 min.

16:30 – 04:00 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 06:00 KhmelnytskyiKrakow

13 hod. 30 min.

Po

17:15 – 02:50 KhmelnytskyiKrakow

9 hod. 35 min.

St, Čt, So, Ne

17:30 – 04:00 KhmelnytskyiKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

17:40 – 07:00 KhmelnytskyiKrakow

13 hod. 20 min.

Denně

18:40 – 06:30 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 50 min.

St, So

18:40 – 06:30 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 50 min.

St, So

19:00 – 08:40 KhmelnytskyiKrakow

13 hod. 40 min.

St, Čt, So

19:00 – 08:00 KhmelnytskyiKrakow

13 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 13:30 KhmelnytskyiKrakow

18 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:30 – 06:30 KhmelnytskyiKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 13:30 KhmelnytskyiKrakow

18 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:30 – 06:20 KhmelnytskyiKrakow

10 hod. 50 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Khmelnytskyi do centra Krakow v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Khmelnytskyi a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací