• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Autobusy Khmelnytskyi - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Khmelnytskyi – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Khmelnytskyi do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:15 – 15:30 KhmelnytskyiKatowice

13 hod. 15 min.

Denně

06:00 – 19:00 KhmelnytskyiKatowice

13 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 22:00 KhmelnytskyiKatowice

14 hod. 0 min.

Denně

08:30 – 21:05 KhmelnytskyiKatowice

12 hod. 35 min.

Po

08:30 – 22:40 KhmelnytskyiKatowice

14 hod. 10 min.

Út, Pá

08:30 – 21:30 KhmelnytskyiKatowice

13 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So

08:30 – 21:30 KhmelnytskyiKatowice

13 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So

10:40 – 23:55 KhmelnytskyiKatowice

13 hod. 15 min.

So

11:00 – 01:20 KhmelnytskyiKatowice

14 hod. 20 min.

Út

11:00 – 22:50 KhmelnytskyiKatowice

11 hod. 50 min.

Denně

11:40 – 00:35 KhmelnytskyiKatowice

12 hod. 55 min.

Pá, So, Ne

11:50 – 01:10 KhmelnytskyiKatowice

13 hod. 20 min.

Denně

11:50 – 01:30 KhmelnytskyiKatowice

13 hod. 40 min.

Denně

12:00 – 03:00 KhmelnytskyiKatowice

15 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 23:55 KhmelnytskyiKatowice

11 hod. 25 min.

Čt

13:30 – 02:10 KhmelnytskyiKatowice

12 hod. 40 min.

Po, St, Pá

14:30 – 05:45 KhmelnytskyiKatowice

15 hod. 15 min.

Denně

14:30 – 05:45 KhmelnytskyiKatowice

15 hod. 15 min.

Denně

14:40 – 05:00 KhmelnytskyiKatowice

14 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 04:00 KhmelnytskyiKatowice

13 hod. 0 min.

16:00 – 07:15 KhmelnytskyiKatowice

15 hod. 15 min.

Po

16:30 – 05:30 KhmelnytskyiKatowice

13 hod. 0 min.

Denně

16:30 – 05:30 KhmelnytskyiKatowice

13 hod. 0 min.

Denně

17:15 – 04:05 KhmelnytskyiKatowice

10 hod. 50 min.

St, Čt, So, Ne

17:30 – 05:15 KhmelnytskyiKatowice

11 hod. 45 min.

Denně

17:40 – 09:00 KhmelnytskyiKatowice

15 hod. 20 min.

Denně

17:40 – 09:00 KhmelnytskyiKatowice

15 hod. 20 min.

Denně

19:00 – 09:25 KhmelnytskyiKatowice

14 hod. 25 min.

Denně

19:30 – 15:10 KhmelnytskyiKatowice

19 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:30 – 07:50 KhmelnytskyiKatowice

12 hod. 20 min.

Denně

19:30 – 07:40 KhmelnytskyiKatowice

12 hod. 10 min.

Denně

19:30 – 15:10 KhmelnytskyiKatowice

19 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Khmelnytskyi do centra Katowice v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Khmelnytskyi a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací