Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 229 Praha - Krivoy Rog

11:30 Brno Bus Station "Zvonarka"
13:00 Olomouc Bus Station, Sladkovského 142/37
14:30 Ostrava Dworzec, pl.5
16:00 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 pl.8-9
17:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
20:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
01:00 Krakovets cło (UA-PL)
02:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
05:30 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
08:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
10:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:50 Kiev airport Boryspil Terminal
13:30 Cherkasy Bus Station
15:30 Kirovohrad Bus Station, 1 Olexandrijske s.
17:30 Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe Shose 1a
Przewoźnik: Musil Tour s.r.o.
Bagaż: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD or 80 UAH
Zasady zwrotu: do 48g: 85%
odjazd od 48g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information