Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 388 Chernivtsi-Praha

09:00 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
10:00 Sniatyn ul. Vinnichenka 1
11:00 Kolomyya Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
12:25 Ivano-Frankivsk Bus Station, 30 Zaliznichna str.
13:15 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
14:05 Dolyna Dworzec, ul. Sevchenka 1A
14:55 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
16:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
19:50 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:00 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
00:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:00 Ostrava Stacja paliw Shell
03:30 Olomouc Sladkovskeho 142/37
05:00 Brno Bus Station "Zvonarka"
08:00 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: PKP Denysivka-Plus
Bagaż: 1 bag up to 50kg-free, every next 1kg from 30 UAH
Informacje dodatkowe: Small dogs are allowed, full ticket price, for more infromation contact call-center
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 5% Młodzież poniżej 26 roku życia
5% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 4-12 lat
99% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information