Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 846403 Kiev - Warszawa - Bonn

07:00 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
08:50 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:50 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
13:05 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
14:25 Kovel Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
23:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:40 Magdeburg Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
10:05 Braunschweig OB am Hbf, Salzdahlumer Str.
11:15 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
12:50 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
13:55 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
15:00 Munster Fernreisebusse “Hafenstraße” Parkplatz Hafenstraße / Frie-Vendt-Straße
15:55 Hamm Willy-Brandt-Platz
16:40 Dortmund ZOB, Steinstrasse
17:20 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
17:55 Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
18:35 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
19:25 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
20:05 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
Przewoźnik: Ecolines
Bagaż: 1 bag up to 30kg(50x50x80)-free, every next from 10 EUR.
Zasady zwrotu: do 24g: 80%
odjazd od 24g do 1g: 50%
po 1g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information