Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy BG012 Брюссель - Гамбург - София

10:10 Aachen Wilmersdorfer Straße
11:00 Köln airport Flughafen ZOB
12:00 Essen ZOB bei HbF
13:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
09:00 Hamburg Zentral Omnibus Bahnhof
10:30 Bremen ZOB, Internationale
12:30 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
15:00 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
16:30 Eisenach Parking, Julius-Lippold-Straße
17:00 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
17:30 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
18:00 Jena Dworzec autobusowy "Paradies"
18:30 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
19:30 Chemnitz Dworzec autobusowy, Georgstr.
20:30 Dresden ZOB bei Hauptbahnhof, Bayrische Str.
23:30 Praha Bus Station "Florenc"
04:30 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
19:00 Sofia Dw.autobusowy "Serdika"
Przewoźnik: Radina VIP
Bagaż: 1 bag -free, every next from 5 EUR.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 26 roku życia
30% Dzieci 7-12 lat
50% Dzieci 3-7 lat
99% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information