Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Melitopol- Koln (north)(01.10 - )

16:30 Melitopol Dworzec, ul.Dzerzynskogo 204A
18:30 Zaporizhia Dworzec, Soborniy ave., 20
20:00 Dnipro Bus Station, 10 Kurchatova str.
00:05 Oleksandriia Dworzec
01:00 Kirovohrad Bus Station, 1 Olexandrijske s.
20:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
21:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
23:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
04:00 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
06:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
09:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
11:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
14:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
04:30 Cottbus Bus Station
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:00 Magdeburg Dworzec autobusowy, Kölner Platz
09:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:00 Hannover ZOB
08:00 Schwerin Treibstoff "Shtolpe"
10:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
11:30 Bremen ZOB Fernlinien, Breitenweg
13:00 Osnabruck HBF, Eisenbahnstr.
12:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
13:40 Munster Bus Station
14:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
14:45 Essen Hbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit
15:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
17:00 Köln airport Flughafen ZOB
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 bag up to 40kg(40x60x40)-free, every next 1 kg - 1 EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 65 lat
20% Dzieci 10-12 lat
30% Dzieci 2 -10 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information