За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Київ аеропорт Бориспіль - Кривий Ріг

Купити квитки на автобус Київ аеропорт Бориспіль - Кривий Ріг: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Кривий Ріг. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ аеропорт Бориспіль в Кривий Ріг і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Кривий Ріг дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:10 – 07:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 50 хв.

Кожен день

00:45 – 07:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

00:45 – 07:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

00:45 – 07:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Ср, Чт

00:45 – 07:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт

00:45 – 07:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Сб

03:40 – 10:30 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 50 хв.

Кожен день

06:45 – 13:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

06:45 – 13:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб

06:45 – 13:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

07:40 – 14:30 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 50 хв.

Кожен день

07:45 – 14:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб

07:45 – 14:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

07:45 – 14:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

08:45 – 15:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

08:45 – 15:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт

08:45 – 15:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

08:45 – 15:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Ср, Чт, Сб

09:45 – 16:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

09:45 – 16:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Ср, Чт, Сб

09:45 – 16:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

09:45 – 16:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт

10:40 – 17:30 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 50 хв.

Кожен день

10:45 – 17:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

10:45 – 17:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

10:45 – 17:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Ср, Чт, Сб

10:45 – 17:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт

11:45 – 18:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Ср, Чт, Сб

11:45 – 18:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт

11:45 – 18:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

11:45 – 18:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

12:45 – 19:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт

12:45 – 19:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

12:45 – 19:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Ср, Чт, Сб

12:45 – 19:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

13:40 – 20:30 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 50 хв.

Кожен день

13:45 – 20:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

13:45 – 20:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

13:45 – 20:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт

13:45 – 20:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Ср, Чт, Сб

14:45 – 21:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

14:45 – 21:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт

14:45 – 21:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Ср, Чт, Сб

14:45 – 21:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

15:45 – 22:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

15:45 – 22:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

15:45 – 22:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт

15:45 – 22:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Ср, Чт, Сб

16:40 – 23:30 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 50 хв.

Кожен день

16:45 – 23:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Ср, Чт, Сб

16:45 – 23:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

16:45 – 23:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт

16:45 – 23:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

17:45 – 23:59 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 14 хв.

Пт

17:45 – 23:59 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 14 хв.

Ср, Чт, Сб

17:45 – 00:01 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 16 хв.

Пн, Вт

17:45 – 23:59 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 14 хв.

Нд

18:45 – 01:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт

18:45 – 01:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Сб

18:45 – 01:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

18:45 – 01:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

18:45 – 01:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Ср, Чт

19:45 – 02:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт

19:45 – 02:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Ср, Чт

19:45 – 02:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Сб

19:45 – 02:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

19:45 – 02:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

20:40 – 03:30 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 50 хв.

Кожен день

20:45 – 03:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

20:45 – 03:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт

20:45 – 03:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Ср, Чт

20:45 – 03:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Сб

20:45 – 03:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

21:45 – 04:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Сб

21:45 – 04:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

21:45 – 04:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт

21:45 – 04:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

21:45 – 04:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Ср, Чт

22:45 – 05:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

22:45 – 05:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Сб

22:45 – 05:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Ср, Чт

22:45 – 05:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

22:45 – 05:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт

23:45 – 06:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пт

23:45 – 06:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Ср, Чт

23:45 – 06:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Нд

23:45 – 06:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Пн, Вт

23:45 – 06:00 Київ аеропорт БориспільКривий Ріг

6 год. 15 хв.

Сб

Як з Київ аеропорт Бориспіль швидко доїхати до центру Кривий Ріг в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ аеропорт Бориспіль і куди прибувають до Кривий Ріг. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Kryvorozhskiy Express

Быстро и качественно.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information