За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Коломия - Ряшів

Купити квитки на автобус Коломия - Ряшів: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Ряшів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Коломия в Ряшів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Ряшів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
08:00 – 19:00 КоломияРяшів

11 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

09:20 – 16:50 КоломияРяшів

7 год. 30 хв.

Кожен день

09:20 – 16:50 КоломияРяшів

7 год. 30 хв.

Кожен день

13:00 – 22:20 КоломияРяшів

9 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 22:20 КоломияРяшів

9 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

14:35 – 00:45 КоломияРяшів

10 год. 10 хв.

Вт, Пт, Сб

16:30 – 01:20 КоломияРяшів

8 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

16:30 – 01:20 КоломияРяшів

8 год. 50 хв.

Ср, Сб, Нд

16:30 – 01:20 КоломияРяшів

8 год. 50 хв.

Ср, Сб, Нд

17:15 – 02:30 КоломияРяшів

9 год. 15 хв.

Кожен день

18:00 – 03:00 КоломияРяшів

9 год. 0 хв.

Кожен день

19:05 – 02:05 КоломияРяшів

7 год. 0 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Коломия швидко доїхати до центру Ряшів в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Коломия і куди прибувають до Ряшів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ModultransБыдгощ - Львов

Комфорт автобуса.

ModultransВаршава - Львов

Їхали швидко,без затримок і дісталися вчасно.Водії професіонали.Але,бардак з місцями. Вперше зтикаюся з відсутністю позначених на білетах місць.В чому проблема ? Посадка добре попсувала нерви.

МодультрансЛьвов - Краков аэропорт

Дуже добре, швидко, якісно, вчасно, 10 з 10

МодультрансИвано-Франковск - Ополе

Вцілому позитивно. Автобус не старий,але сидіння занадто жорсті. Під завершення поїздки боліли сідниці. По території України не було вай- фай. Підключили аж за 150 км після кордону в Польщі.

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.oВаршава - Черновцы

Вчасно, +- зручно

МодультрансВроцлав - Ивано-Франковск

Поїздкою задоволений

ModultransЛьвов - Плоцк

Все хорошо.

МодультрансКраков - Ивано-Франковск

дуже комфортний автобус, є вай фай, тепло, працює обігрівач, швидко доїхали, рекомендую)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information