За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Коломия - Ряшів

Купити квитки на автобус Коломия - Ряшів: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Ряшів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Коломия в Ряшів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Ряшів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
08:00 – 19:00 КоломияРяшів

11 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

09:20 – 16:50 КоломияРяшів

7 год. 30 хв.

Кожен день

09:20 – 16:50 КоломияРяшів

7 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 20:50 КоломияРяшів

9 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

13:00 – 22:20 КоломияРяшів

9 год. 20 хв.

Кожен день

14:35 – 00:45 КоломияРяшів

10 год. 10 хв.

Сб

16:30 – 01:20 КоломияРяшів

8 год. 50 хв.

Вт, Чт, Пт

16:30 – 01:20 КоломияРяшів

8 год. 50 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

16:30 – 01:20 КоломияРяшів

8 год. 50 хв.

Ср, Сб, Нд

17:15 – 02:30 КоломияРяшів

9 год. 15 хв.

Кожен день

18:00 – 03:00 КоломияРяшів

9 год. 0 хв.

Кожен день

19:05 – 02:05 КоломияРяшів

7 год. 0 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Коломия швидко доїхати до центру Ряшів в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Коломия і куди прибувають до Ряшів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.oВаршава - Черновцы

Вчасно, +- зручно

МодультрансВроцлав - Ивано-Франковск

Поїздкою задоволений

ModultransЛьвов - Плоцк

Все хорошо.

МодультрансКраков - Ивано-Франковск

дуже комфортний автобус, є вай фай, тепло, працює обігрівач, швидко доїхали, рекомендую)

МодультрансКраков - Долина

Вчасно і зручно

ModultransПлоцк - Львов

Рейс доволі зручний і потрібний. З мінусів - явно не першої свіжості автобус з поламаними деякими кріслами і все ж доволі висока вартість проїзду. Але головне, що все було вчасно і зручно.

МодультрансЛьвов - Катовице

Поїздка пройшла добре. Приємні і ввічливі водії. Шкода що не було де підзарядити телефон.

ModultransВаршава - Коломыя

Плюси: є вай фай, телевізор. Дуже тепло. Зарядка телефону у водіїв. Мінуси. Не по місцях.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information