За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Санкт-Петербург - Куопио

10:45 Санкт-Петербург Aut. Nádr. 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
11:00 Санкт-Петербург Aut. Nádr., "Moskovskij"
11:05 Санкт-Петербург Hotel Grand Europe
13:30 Виборг Vlak. Nádr.
15:00 Лаппеенранта Aut. Nádr.
15:30 Иматра Aut. Nádr.
16:00 Париккала Zastavka na znamení (Vlak. Nádr.)
16:30 Саркисалми ABC station, 30 min break
16:45 Пункахарью Aut. Nádr
17:15 Савонлинна Aut. Nádr
18:00 Юва ABC station, 15 min break
18:45 Варкаус Aut. Nádr
19:05 Леппявирта Aut. Nádr
19:45 Куопіо Aut. Nádr.
Перевізник: Tilausmatkat
Знижки: 15% Дети 12-16 лет
15% Студент
50% Дети 4-12 лет
99% Дети 0-4 лет

Показати всі рейси Санкт-Петербург - Лаппеенранта

Популярні рейси з Фінляндії

Популярні рейси в Фінляндію

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information