За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 141001 Kiev - Warsaw - Rotterdam

17:00 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
21:40 Сарни (Рівненська обл.) Aut. Nádr., ul. Belgorodska 39
23:45 Ковель Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
06:45 Берлін ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
10:20 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
12:10 Бремен Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
13:10 Ольденбург ZOB, Karlstrasse (Hbf)
15:05 Гронинген Bus Stop on Stationsweg between stands A and B opposite Railway Station
16:35 Зволле Centrální vlakové nádraží, Hanzelaan 244B
17:20 Апелдорн Crossing Stationsstraat and Stationsplein opposite Railway Station
17:50 Арнем City Bus Stop “Bouriciusstraat” on Amsterdamseweg, near Railway Station
18:55 Утрехт Autobusová zastávka na 81 Croeselaan
19:50 Амстердам Autobusová zastávka na Radarweg naproti vlakovému nádraží Amsterdam Sloterdijk
20:55 Гаага Central station
21:30 Роттердам Aut. Nádr., Conradstraat
23:30 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Перевізник: ECOLINES

Показати всі рейси Київ - Варшава

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information