За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 331/1 K.Vary - Praha - Zolochiv

Виїзди: 23 Січ, 26 Січ, 30 Січ, 2 Лют, 6 Лют, 9 Лют, 13 Лют, 16 Лют, 20 Лют, 23 Лют
11:00 Карлові Вари Terminal, Zapadni 1793/2a
13:00 Пльзень CAN, ul.Husova 90
15:00 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
15:15 Прага Aut. Nádr., "Želivského"
18:30 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
20:00 Оломоуц Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
00:20 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:15 Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
05:00 Корчова celnice (PL-UA)
07:00 Краковець celnice (UA-PL)
09:00 Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
09:30 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:00 Золочів Aut. Nádr., ul. Brodivska 2
Перевізник: TOV Nasorokh
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студенты до 25 лет
20% Дети 10-14 лет
50% Дети 4-10 лет
99% Дети 0-4 (без места)

Показати всі рейси Карлові Вари - Золочів

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя