За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 315 Кривой Рог - Созополь

06:00 Кривий Ріг pr. Mira, bus station 95 quarter, Antoshka shop
11:00 Миколаїв Lenina ave. 98, shopping center "City Center"
14:00 Одеса Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
05:30 Каварна route Varna - Durankulak
06:10 Балчик Čerpací stanice "Lafi"
06:30 Албена Aut. Nadr.
06:40 Кранево "Top Market",autobusová zastávka
06:50 Золоті піски "Upravlenie", autobusová zastávka
07:05 Сонячний День Autobusová zastávka
07:10 Св. Константин и Елена U vchodu do komplexu
07:30 Варна "Poligraphia" autobusová zastávka
08:00 Камчія vidlice do Kamchia
08:10 Бяла Čerpací stanice
08:20 Обзор Aut. Nádr.
09:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
09:20 Несебр Hotel Fiesta Panorama
09:25 Равда post,restaurant Tornado
09:30 Ахелой restaurant Black And White
09:40 Поморіє Aut. Nadr., in new town
10:00 Сарафово Na rozdvojení do aeroporta
10:20 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
10:45 Чорноморець on the route (under the bridge)
11:00 Созопол restaurant Cherno more
Перевізник: ODD Doris

Показати всі рейси Кривий Ріг - Созопол

Популярні рейси з Созопол

Популярні рейси в Созопол

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information