• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Мариуполь - Киев (13:30)

СВ-ТРАНС плюс
Виїзди: 19 Лип, 20 Лип, 21 Лип, 22 Лип, 23 Лип, 24 Лип, 25 Лип, 26 Лип, 27 Лип, 28 Лип
  1. 14:30Маріуполь Автобусная остановка, пр. Строителей, 125
  2. 15:20Вугледар ул. Трифонова 1
  3. 16:00Курахове Автобусная остановка "АТБ", ул. Грушева, 7
  4. 16:40Селидовe Автовокзал, ул. Козацька, 1, "СВ-Транс"
  5. 17:15Покровськ (Донецька обл.) ул. Защитников Украины
  6. 18:40Першотравенськ (Дніпропетровська обл.) Автовокзал, ул. Молодежная 9
  7. 19:40Павлоград Автовокзал, ул. Dniprovska, 115
  8. 21:10Дніпро Автовокзал, ул. Курчатова, 10
  9. 22:00Камянське (Дніпродзержинськ) Автовокзал, ул. Сиренка (Локтюхова), 3
  10. 00:45Кременчук Автовокзал, Воровского, 32/6, (Театральна)
  11. 01:20Світловодськ Автовокзал, ул. Егорова 2
  12. 02:20Чигирин Автостанция, ул. Черкасская, 12
  13. 03:35Черкаси Автовокзал-2, ул. Ложешникова, 7
  14. 04:15Золотоноша Автовокзал №2, ул. Шевченка, 98
  15. 05:35Переяслав-Хмельницький ул. Хмельницкого 102
  16. 06:20Бориспіль Автобусная остановка, McDonalds, ул. Киевский шлях, 67
  17. 06:35Гора (Бориспіль) Автобусная остановка
  18. 07:00Київ Станция метро "Харьковская", ул. Николая Бажана, 36
  19. 08:15Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  20. 10:15Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  21. 11:00Бердичів Автовокзал, ул. Привокзальная, 1-А
  22. 12:15Вінниця Автовокзал, ул. Киевская, 8
  23. 14:15Хмельницький Автовокзал, Винницкое шоссе, 23
  24. 16:25Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  25. 19:10Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  26. 19:30Львів Автостанция №8, пл. Дворцовая, 1
  • Перевізник: СВ-ТРАНС плюс
  • Додаткова інформація: Перевоз собранного велосипеда - 200 грн. Возможна пересадка на рейсе.
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг (80х50х50) - бесплатно. Дополнительный багаж весом до 30 кг / 0.2м² - 10% от стоимости билета. Ручная кладь до 5 кг (60х40х20) - бесплатно

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя