• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Мариуполь - Запорожье - Киев

  1. 14:30Маріуполь Автобусная остановка, пр. Строителей, 125
  2. 18:30Оріхів (Запорізька обл.) Автовокзал, ул. Запорожская 23а
  3. 18:55Камишуваха Автовокзал ул.Б.Хмельницкого 72(Гастроном №1)
  4. 19:20Запоріжжя Автовокзал, пр. Соборный, 20
  5. 21:10Дніпро Автовокзал, ул. Курчатова, 10
  6. 22:00Камянське (Дніпродзержинськ) Автовокзал, ул. Сиренка (Локтюхова), 3
  7. 00:45Кременчук Автовокзал, Воровского, 32/6, (Театральна)
  8. 01:20Світловодськ Автовокзал, ул. Егорова 2
  9. 02:20Чигирин Автостанция, ул. Черкасская, 12
  10. 03:35Черкаси Автовокзал-2, ул. Ложешникова, 7
  11. 04:15Золотоноша Автовокзал, Шевченка, 12
  12. 05:35Переяслав-Хмельницький ул. Хмельницкого 102
  13. 06:20Бориспіль Автобусная остановка, McDonalds, ул. Киевский шлях, 67
  14. 06:35Гора (Бориспіль) Автобусная остановка
  15. 07:00Київ Станция метро "Харьковская", ул. Николая Бажана, 36
  16. 08:15Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  17. 10:15Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  18. 11:00Бердичів Автовокзал, ул. Привокзальная, 1-А
  19. 12:15Вінниця Автовокзал, ул. Киевская, 8
  20. 14:15Хмельницький Автовокзал, Винницкое шоссе, 23
  21. 16:25Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  22. 19:10Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  23. 19:30Львів Автостанция №8, пл. Дворцовая, 1
  • Перевізник: СВ-ТРАНС плюс
  • Додаткова інформація: Перевоз собранного велосипеда - 200 грн. Возможна пересадка на рейсе.
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг (80х50х50) - бесплатно. Дополнительный багаж весом до 30 кг / 0.2м² - 10% от стоимости билета. Ручная кладь до 5 кг (60х40х20) - бесплатно

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя