Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Станица Луганская - Харьков

"Біранд" ПП
Виїзди: 20 Чер, 21 Чер, 22 Чер, 23 Чер, 24 Чер, 25 Чер, 26 Чер, 27 Чер, 28 Чер, 29 Чер
  1. 11:00Станиця Луганська Автовокзал, ул. Лермонтова, 1
  2. 11:55Щастя (Луганська обл.) Автобусная остановка, ул. Республиканская, 1 (пожарная часть)
  3. 12:20Новоайдар (Новоайдарський р-н) Автобусная остановка, ул. Великий Шлях (кафе "1+1")
  4. 13:20Сєвєродонецьк Автовокзал, пр. Химиков, 61
  5. 13:40Лисичанськ Автовокзал, ул. Сюсюри (Свердлова), 310а
  6. 14:35Бахмут (Донецька обл.) Автовокзал, ул. Космонавтов, 5
  7. 15:10Костянтинівка (Донецька обл.) Автовокзал, ул. Олекси Тихого, 106
  8. 15:35Дружківка Автовокзал, ул. Олекси Тихого, 231
  9. 16:00Краматорськ Автовокзал, бульвар Машиностроителей, 28
  10. 16:25Словянськ Автовокзал, ул. Центральная, 47
  11. 17:30Ізюм Автовокзал, ул. Паромная, 1
  12. 18:30Чугуїв Автовокзал, ул. Харьковская, 133
  13. 19:10Харків Автовокзал, Московский проспект, 299А
  14. 19:35Харків Автовокзал, проспект Гагарина, 22
  15. 19:45Харків Автовокзал «Привокзальная» (Южный вокзал), ул. Котляра, 11
  • Перевізник: "Біранд" ПП
  • Додаткова інформація: Возможна перевозка велосипеда, детской коляски, животных (с отдельным местом) - уточнять у перевозчика.
  • Багаж: 10 % от стоимости билета.
  • Знижки: 10% Дети 0-3 лет (без места)
    10% Дети 4-8 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя