Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Станица Луганская - Харьков

Бірюкова М.А. ФОП
Виїзди: 20 Чер, 21 Чер, 22 Чер, 23 Чер, 24 Чер, 25 Чер, 26 Чер, 27 Чер, 28 Чер, 29 Чер
  1. 10:05Станиця Луганська КПВВ «Станица Луганская»
  2. 10:20Станиця Луганська Автовокзал, ул. Лермонтова, 1
  3. 10:40Петропавлівка (Петрівка), Луганська обл. Автобусная остановка, магазин "Лидер" (у Румына)
  4. 11:15Щастя (Луганська обл.) КПВВ «Счастье», ул. Республиканская
  5. 11:25Щастя (Луганська обл.) Автобусная остановка, ул. Республиканская, 1 (пожарная часть)
  6. 11:55Новоайдар (Новоайдарський р-н) Автобусная остановка, ул. Великий Шлях (кафе "1+1")
  7. 12:00Новоайдар (Новоайдарський р-н) Автовокзал, ул. Великий Шлях, 62
  8. 12:40Сєвєродонецьк АЗС "Паралель", пр. Химиков, 63
  9. 12:50Сєвєродонецьк Автовокзал, пр. Химиков, 61
  10. 13:05Лисичанськ Ж/Д Вокзал, ул. Вокзальна
  11. 13:10Лисичанськ Автовокзал, ул. Сюсюри (Свердлова), 310а
  12. 14:25Бахмут (Донецька обл.) Автовокзал, ул. Космонавтов, 5
  13. 15:00Костянтинівка (Донецька обл.) пр-т Ломоносова, 123а
  14. 15:25Дружківка Автовокзал, ул. Олекси Тихого, 231
  15. 16:05Краматорськ Автовокзал, бульвар Машиностроителей, 28
  16. 16:40Словянськ Автовокзал, ул. Центральная, 47
  17. 17:40Ізюм Автовокзал, ул. Паромная, 1
  18. 17:50Ізюм Рынок "Поворотка"
  19. 17:55Чугуїв Автовокзал, ул. Харьковская, 133
  20. 18:30Чугуїв Автобусная остановка "ПОСАД"
  21. 18:50Харків Автовокзал, Московский проспект, 299А
  22. 19:10Харків Автовокзал, проспект Гагарина, 22
  23. 19:15Харків Железнодорожный вокзал "Южный" (ул. Полтавский Шлях, 58, "McDonalds")
  24. 19:20Харків Автовокзал «Привокзальная» (Южный вокзал), ул. Котляра, 11
  • Перевізник: Бірюкова М.А. ФОП
  • Додаткова інформація: Перевозка людей с ограниченными возможностями и перевозка детской коляски - 30% от цены билета. Возможна перевозка велосипедов и животных с отдельным местом.
  • Багаж: 1 шт. багажа и ручная кладь - бесплатно. Дополнительный багаж - 10% от цены билета.
  • Знижки: 10% Дети 0-3 лет (без места)
    10% Дети 4-8 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя