• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Затока - Харьков

Еlit Bus
Виїзди: 26 Вер, 27 Вер, 28 Вер, 29 Вер, 30 Вер, 1 Жов, 2 Жов, 3 Жов, 4 Жов, 5 Жов
  1. 18:15Затока Автовокзал, ул. Приморская, 18А
  2. 18:20Затока Ж/Д Вокзал "Бугаз", ул. Пионерская, 6
  3. 18:25Затока Аквапарк "Затока", ул. Вокзальная, 68
  4. 18:35Кароліно-Бугаз Автовокзал "Каролино-Бугаз", ул. Железнодорожная
  5. 18:40Кароліно-Бугаз ул. Приморская, Аптека
  6. 19:10Чорноморськ Автовокзал, ул. Парусная, 16А
  7. 19:17Чорноморськ Супермаркет "Таврия В", ул. 1-го Травня, 23
  8. 19:45Одеса Автобусная остановка, McDonalds, ул. Краснова, 14а
  9. 20:00Одеса Автовокзал "Старосенная", пл. Старосенная, 1A-2
  10. 20:15Одеса Автовокзал "Привоз", ул. Новощепный Ряд, 5
  11. 20:30Одеса Центральный Автовокзал, ул. Колонтаевская, 58
  12. 21:45Коблеве Автовокзал, ул. Одесская, 4
  13. 23:00Миколаїв АЗС "Glusco", Одесское шоссе, 53Б
  14. 23:05Миколаїв Отель "Астория", ул. Никольская, 7
  15. 23:20Миколаїв Автовокзал, пр. Богоявленский, 21
  16. 23:25Миколаїв Автобусная остановка "Епицентр", Херсонское шоссе, 1
  17. 00:30Баштанка Автовокзал, ул. Театральная, 1а
  18. 00:35Баштанка "АТБ", ул. Баштанской Республики, 42
  19. 01:10Новий Буг Автовокзал, ул. Урицкого, 2
  20. 01:15Новий Буг ул. Гагарина, 7, "АТБ"
  21. 01:50Казанка (Миколаївська обл.) Автовокзал, ул. Васляева, 66
  22. 02:45Кривий Ріг пл. Освобождения, "Сильпо"
  23. 02:50Кривий Ріг Автобусная остановка, McDonalds, ул. Лермонтова, 37
  24. 02:55Кривий Ріг Автобусная остановка, McDonalds, пр-т Гагарина, 2
  25. 03:10Кривий Ріг Автовокзал, Днепропетровское шоссе, 1а
  26. 05:25Дніпро Киевский рынок, пр-т Ивана Мазепы, 58
  27. 05:45Дніпро Автовокзал, ул. Курчатова, 10
  28. 05:53Дніпро Ж/Д вокзал, площадь Вокзальная, 11
  29. 06:00Дніпро Автобусная остановка "Цирк", Сичеславская набережная, 33
  30. 06:30Новомосковськ Автовокзал, ул. 195-й Стрелковой Дивизии, 1А
  31. 06:38Новомосковськ Автовокзал-2, ул. Сучкова, 34
  32. 07:02Перещепине Автовокзал, ул. Шевченка, 25
  33. 07:10Перещепине ул. Шевченка, 61, "Укрпошта"
  34. 07:50Красноград Автовокзал, ул. Полтавская, 91
  35. 08:40Пісочин Полтавское ш., 149/2 (возле "АТБ")
  36. 08:45Харків ул. Полтавский Шлях, 160
  37. 08:50Харків ул. Полтавский Шлях, 140, ТЦ "Рост"
  38. 08:55Харків Железнодорожный вокзал "Южный" (ул. Полтавский Шлях, 58, "McDonalds")
  39. 09:00Харків Автовокзал «Привокзальная» (Южный вокзал), ул. Котляра, 11
  40. 09:10Харків Автовокзал, проспект Гагарина, 22
  • Перевізник: Еlit Bus
  • Додаткова інформація: Возможна перевозка велосипеда, детской коляски, животных (с отдельным местом) - уточнять у перевозчика.
  • Багаж: 10 % от стоимости билета.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя