Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут BG00 Аахен - Гамбург - София

23:00 Лондон Victoria Coach Station, 164 Buckingham Palace Road
06:30 Брюгге Aut. Nádr.
07:15 Гент Dampoort Station
08:30 Брюссель CCN Gare du Nord
10:00 Генк Aut. Nádr., pl. 7
10:30 Маастрихт Maastricht Station Parallelweg 44-45, 6221 BD
11:00 Аахен Wilmersdorfer Straße
12:30 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
14:00 Ессен Aut. Nádr., ul. Freiheit
15:00 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
17:30 Кассель ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
19:00 Эйзенах Parkoviště, Julius-Lippold-Straße
20:00 Эрфурт Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
20:30 Веймар Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
21:00 Єна Aut. Nádr. "Paradies"
22:30 Хоф Hauptbahnhof, Haltestelle 5
23:30 Байройт GII Goethestrasse
00:30 Нюрнберг ZOB
01:45 Регенсбург Hbf, Bahnhofstraße
03:15 Пассау Hbf. Bedarfshaltestelle
06:00 Відень Stadion Center, Engerthstr. 242
21:00 Софія Aut. Nádr. "Serdika"
Перевізник: Radina VIP
Багаж: 2шт. до 30кг -бесплатно
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студенты до 26 лет
30% Дети 7-12 лет
50% Дети 3-7 лет
99% Дети 0-3 лет

Показати всі рейси Лондон - Софія

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information