За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Киев - Познань

Виїзди: 17 Гру, 20 Гру, 24 Гру, 27 Гру, 3 Січ, 7 Січ, 10 Січ, 14 Січ, 17 Січ, 21 Січ
16:59 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:00 Київ ul. S. Petlyury (Komiterna) 20A. of. 2.
19:15 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
21:30 Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
23:30 Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
01:20 Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
03:30 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:50 Краковець celnice (UA-PL)
06:00 Корчова customs PL-UA
08:00 Ряшів Aut. Nádr., ul. Grottgera
09:30 Тарнув Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
11:00 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
12:30 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
15:30 Вроцлав Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
17:00 Лешно ul.Towarowa 1
18:15 Познань Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Перевізник: Юниверс/EWHD
Багаж: 1 шт. до 50 kg (60x40x30) -бесплатно, каждый следующий - 20 PLN
Додаткова інформація: Изменение даты отправления - 10 PLN.
Знижки: 10% Дети 0-12 лет

Показати всі рейси Київ - Познань

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information