• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, вул. Привокзальна, 2

Автовокзал, вул. Привокзальна, 2: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2020 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
03:30 – 01:45 БродиСєвєродонецьк БродиРівнеЖитомирКиївКиївПолтаваХарківЧугуївІзюмСлов'янськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецьк

22 год. 15 хв.

Ср, Пт, Нд

04:35 – 16:40 БродиКропивницький БродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

12 год. 5 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

04:35 – 01:25 БродиСєвєродонецьк БродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївПолтаваХарківЧугуївІзюмСлов'янськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецьк

20 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

04:50 – 17:00 БродиКропивницький БродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиСмілаКропивницький

12 год. 10 хв.

Вт, Сб

04:50 – 18:00 БродиСуми БродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївРомниСуми

13 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

04:50 – 18:00 БродиСуми БродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївРомниСуми

13 год. 10 хв.

Вт, Сб

07:00 – 09:30 БродиШумськ БродиПочаївКременецьШумськ

2 год. 30 хв.

Пт

07:00 – 09:30 БродиШумськ БродиПочаївКременецьШумськ

2 год. 30 хв.

Кожен день

09:00 – 12:00 БродиРівне БродиРадивилівДубноРівне

3 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 12:00 БродиРівне БродиРадивилівДубноРівне

3 год. 0 хв.

Кожен день

12:10 – 14:10 БродиТернопіль БродиТернопіль

2 год. 0 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

16:45 – 22:45 БродиШацьк БродиБерестечкоГорохівІваничі (Волинська обл.)НововолинськВолодимир-ВолинськийЛюбомльШацьк

6 год. 0 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

17:05 – 03:15 БродиВаршава БродиРадехів (Львівська обл‎.)ЧервоноградНововолинськВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршава

10 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт

17:05 – 03:15 БродиВаршава БродиРадехів (Львівська обл‎.)ЧервоноградНововолинськВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршава

10 год. 10 хв.

Сб, Нд

17:05 – 06:30 БродиЖивець БродиРадехів (Львівська обл‎.)ЧервоноградРяшівКраківКатовіцеТихиПщинаБельсько-БялаЖивець

13 год. 25 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:10 – 05:15 БродиЛодзь БродиЛьвівЛюблінВаршаваЛовичЛодзь

12 год. 5 хв.

Кожен день

17:10 – 02:20 БродиВаршава БродиЛьвівЛюблінВаршава

9 год. 10 хв.

Кожен день

21:10 – 08:30 БродиЛодзь БродиРадехів (Львівська обл‎.)ЧервоноградЛюблінВаршаваЛодзь

11 год. 20 хв.

Кожен день

21:10 – 10:10 БродиВроцлав БродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

13 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

21:10 – 08:30 БродиЛодзь БродиРадехів (Львівська обл‎.)ЧервоноградЛюблінВаршаваЛодзь

11 год. 20 хв.

Кожен день

21:10 – 10:10 БродиВроцлав БродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

13 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

21:10 – 22:40 БродиЛьвів БродиЛьвів

1 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

21:10 – 14:00 БродиЩецин БродиЛьвівВаршаваПознаньЩецин

16 год. 50 хв.

Чт, Сб

21:10 – 10:30 БродиВроцлав БродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

13 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

21:10 – 14:00 БродиЩецин БродиЛьвівВаршаваПознаньЩецин

16 год. 50 хв.

Чт, Сб

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, вул. Привокзальна, 2 в місті Броди містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Броди

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя