Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Салерно-Николаев

08:30 Салерно Stazione FS
09:25 Неаполь Piazza Garibaldi
10:05 Казерта FS Stazione
12:45 Рим Autostazione Tiburtina
16:25 Флоренция Pzzale Montelungo
18:35 Реджо-Эмилия Autostaz.C.I.M. di Pizzale Europa
19:50 Мантуя Via Saverio Bettinelli
12:20 Ужгород Bus Station, 2 Stantsijna str.
13:00 Мукачеве Bus Station, Akademika Pavlova str. 214
15:15 Стрий Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
16:45 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
18:50 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
20:35 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
22:35 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
01:05 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
05:25 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
07:25 Миколаїв Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21
Перевізник: Odri
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 85%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Группа от 6 чел.
10% Дети 13-26 лет
10% Пенсионеры от 65 лет
30% Дети 4-12 лет
50% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information