Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 009 Черновцы - Прага

14:05 Чернівці Bus Station, 219 Golovna str.
15:20 Снятин Bus Station, 1 Vinnitska str.
16:30 Коломия Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
18:00 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
18:50 Калуш Bus Station, 15 Privokzalna str.
19:35 Долина Bus Station, 1A Shevchenka str.
20:35 Стрий Request stop
21:40 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
23:50 Краковець customs (UA-PL)
01:20 Ряшів Dw. PKP, przystanek Wagabundy
04:20 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
06:10 Dolní Lutyně Customs (PL-CZ)
07:00 Острава Request stop
07:50 Оломоуц Bus Station, Sladkovského 142/37
10:10 Градець Кралове Terminal pl.H3
12:30 Прага Bus Station "Florenc"
14:25 Плзень Bus Station, st.Gusova 90
Перевізник: Prykarpatskyy Express
Багаж: 1шт. до 25кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 200 CZK.
Додаткова інформація: Wi-fi в автобусе
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 85%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 80%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 50% Дети 4-10 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information