Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 442 Vinnytsia-Praha

09:00 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
09:25 Вінниця Bus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.
11:40 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
14:00 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
16:25 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
18:00 Краковець customs (UA-PL)
19:00 Корчова customs PL-UA
20:10 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera pl.M
23:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
00:35 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:00 Острава Gas station Shell
03:05 Оломоуц Bus Station, Sladkovského 142/37
04:15 Брно Bus Station "Zvonarka"
06:45 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: Гречанюк Виктор
Багаж: 1шт. до 30kg(30x60x80)-бесплатно, каждый след. от 100UAH/20PLN
Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов в собранном состоянии разрешена, доплата - уточняйте у диспетчера.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студенты до 25 лет
50% Дети 4-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information