Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 847001 Киев - Варшава - Фрайбург

07:00 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
08:50 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
11:50 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
13:05 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
14:25 Ковель Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
23:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:40 Магдебург Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
10:05 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:50 Геттинген Hbf. Berliner Str.
12:35 Кассель Bahnhof Wilhelmshöhe
14:30 Гиссен Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:25 Франкфурт-на-Майні Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
16:00 Дармштадт Hbf-West-Seite, Zweifalltorweg, Bus Stop opposite Parking
16:50 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:55 Карлсрує Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:30 Баден-Баден Hauptbahnhof DB, Ooser Bahnhofstraße between 5 and 7
19:25 Страсбург Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
19:50 Оффенбург Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
20:50 Фрайбург Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
Перевізник: Ecolines
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 1 год. до від'їзду: 50%
менше 1год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information