Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Kherson - Warsaw

09:00 Херсон Bus Station, Budionnogo str.1
10:30 Миколаїв Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21
11:30 Нова Одеса Kukhareva 8g
12:30 Вознесенськ Bus Station, 146 Zovtneva str.
14:00 Первомайськ (Миколаївська обл.) Bus Station
16:10 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
18:20 Біла Церква Railway station, 34 Privokzalna str.
20:20 Комсомольське (Олевський р-н) Bus Station
21:00 Бердичів Bus Station, 1А Privokzalna str.
22:00 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
23:40 Коростень Bus Station, 2 Bazarnaya str.
07:20 Люблін Bus Station, st. Al. Tysiąclecia 6
10:10 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Перевізник: Гречанюк Виктор
Багаж: 1шт. до 30кг(70x55x25)-бесплатно, каждый след. от 130 UAH
Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов в собранном состоянии разрешена, доплата - уточняйте у диспетчера.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information